LOADING ...

Keltai į Kopenhagą

Kopenhaga – unikali vieta garsėjanti, kaip valstybės, kurios gyventojai laimingiausi planetos žmonės (Danijos), sostinė. Miestas garsėja savo kūrėjais. Juk Hansas Kristianas Andersenas ir kiti žymiausi Europos rašytojai bei menininkai, kūrė Kopenhagoje. Miesto pavadinimas reiškia prekybos arba pirklių uostą. Būtent marinistinė kultūra, nuostabios krantinės ir garsioji Undinėlės statula lyg magnetas traukia turistus iš viso pasaulio. 

Magija, rodos, sklando ore. Apsilankiusieji Kopenhagoje turistai skuba ne tik pasivaikščioti istoriniu uostamiesčiu, tačiau ir į kiek toliau nuo miesto įsikūrusią Kronborgo pilį. Pasakiškai atrodančioje ir ant jūros kranto išdygusioje pilyje yra ilgiausia Europoje menė. „Riterių” menės ilgis – net 60 m. Keliautojams vedamos ekskursijos į legendomis apipintus pilies požemius. Kronborgo pilis įeina į keliautojų sudarytus gražiausių Europos pilių sąrašus.

Jeigu trauksite link Švedijos miesto Malmės būtinai važiuokite Oresundo tiltu – viena didžiausių tokio tipo konstrukcijų Europoje. Ją sudaro 8 km. ilgio konstrukcija, vėliau 4 km ilgio dirbtinė sala ir toliau tokio pačio ilgio tunelis.

Mieste aplankykite Tivoli sodus. Vos kelis kilometrus nuo miesto centro paėjus rasite garsiausius Danijoje 1843 metais įkurtus sodus. Pramogų parkas yra tikras rojus atrakcionų mėgėjams ir šeimoms.

Dar viena turistų mėgiama vieta – seniausias ir didžiausias Europos zoologijos sodas. Jame  gyvena ir keliautojų laukia daugiau nei 3 tūkst. gyvūnų.

Tikriausiai nėra žmogaus, kuris vaikystėje nėra skaitęs H.K.Anderseno pasakų. Anderseno undinėlė, dėmesys ekologijai ir daugybė dviračių – būtent tai yra vieni svarbesnių Kopenhagos bruožų. Danijos sostinė Kopenhaga yra didžiausias Skandinavijos miestas, sutraukiantis daugybę turistų, žmonių besidominčių menu, istorija ir architektūra.

Kopenhaga yra modernus, kosmopolitiškas miestas, Danijos kultūros centras, kuriame tikrai netrūksta veiklos. Vien pasivaikščiojimams ir pasižvalgymams į darniai susiliejusią senovinę bei šių dienų miesto architektūrą, neužteks kelių dienų. O ką kalbėti apie muziejus. Vienas pagrindinių, Nacionalinis muziejus (Nationalmuseet) yra didžiausias Danijos archeologijos ir kultūros istorijos muziejus, kuriame pasakojos Danijos ir aplinkinių šalių istorijos. Ne mažiau įspūdinga ir Nacionalinė galerija (Statens Museum for Kunst), kurios kolekcijoje yra meno kūrinių datuojamų nuo  XII a. iki šių dienų. Aplankius šiuos du muziejus, galėsite bent truputėlį daugiau pažinti danų kultūrą ir istoriją. Planuojantiems turistinę kelionę, rekomenduoja peržvelgti renginių kalendorius, kadangi Kopenhaga niekada nemiega.

Ir nors Kopenhaga paskutiniais metais yra ryškus sėkmės pavyzdys ekonomikos srityje, tačiau šis didmiestis sugebėjo išlaikyti švaraus ir žalio miesto vardą. Daugybe žalumos, parkų ir parkelių bei skverų gatvių raizgalynėje sukuria jaukias oazes vietiniams ir turistams.


Keltai į Kopenhagą.JPG
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Kopenhagą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Kopenhagą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Kopenhagą

Į Kopenhagą kiekvieną dieną plaukia keltai iš Swinuojscie. Šiuo maršrutu plaukia du jaukūs „Poliferries” operatoriaus keltai – Mozavia ir Baltivia. Kelionė trunka vos septynias valandas, kurias galite praleisti smagiai pramogaujant.

Keleiviniai keltai į Kopenhagą reguliariai plaukia iš Oslo, Norvegijoje. Šį populiarų maršrutą Skandinavijoje aptarnauja keltų kompanija DFDS Seaways.

Keltų linija Oslas - Kopenhaga jungia du Skandinavijos didmiesčius, dvi svarbias Šiaurės Europos sostines, kuriose gyvena bei tarp šalių keliauja milijonai žmonių. Ieškantys patogaus būdo nuvykti iš vienos šalies į kitą ir nuvykus turėti savo transportą, dažniausiai renkasi kelionę keltu. Keltai į Kopenhagą plaukia apie 17 valandų, iš uosto išplaukia po pietų, o Kopenhagoje jau būna ryte. Taigi pailsėjus kelte, galima ramiai tęsti kelionę automobiliu po įspūdingąją Kopenhagą.

Keltas į Kopenhagą – vienas maloniausių ir populiariausių maršrutų:

Kopenhaga – užburiantis miestas, į kurį norisi sugrįžti vėl ir vėl. Kelionė keltu garantuoja puikių įspūdžių ir malonią kelionę:

  • Kopenhaga – Danijos sostinė – kultūrinis ir ekonominis šalies centras.
  • Miestas įsikūręs Jutlandijos pusiasalyje. Todėl itin populiarus pasirinkimas tarp vykstančių į Švediją ar keliaujančių po Daniją.
  • Kelionė iš Swinuojscie trunka vos septynias valandas.
  • Šiuo maršrutu keltai plaukia kiekvieną dieną.
  • Keliauti galite savo automobiliu.
  • Laivuose gausu pramogų, todėl kelionė keltu yra lyg puikios kelionės garantas.

Kodėl rinktis keltą į Oslą?

  • Patogus susisiekimas tarp dviejų svarbių Šiaurės Europos sostinių – Kopenhagos ir Oslo.
  • Keltas iš Oslo į Kopenhagą atplaukia per naktį, tad vakare papramogavus kelto restorane ar bare, naktį galima pailsėti patogioje kajutėje, o ryte tęsti kelionę savo transporto priemone po Kopenhagą, Daniją ar Vakarų Europą. Kelionė netruks prailgti, nes kelte yra ką veikti – čia veikia restoranas, baras, žaidimų kambarys, dovanų parduotuvė.
  • Jokių apribojimų bagažui, keltu galima keltis ir su naminiais gyvūnais, sudarytos sąlygos patogiai naudotis keltų paslaugomis ir žmonėms su negalia.