LOADING ...

Keltai į Korką

Korkas yra vienas svarbiausių Airijos miestų. Šiame mieste yra ypač puikiai išvystytas susisiekimas: Korką pasieksite ne tik nuosavu automobiliu ar autobusais – šis miestas tampa svarbiu tašku tiems, kurie planuoja tarptautines keliones: Korke veikia ne tik oro uostas, bet ir uostas. Taigi, šių uostų veikimas atveria ypač daug galimybių keliautojams: galite keliauti ne tik automobiliu, autobusais, keltais bei lėktuvais. Kiekvienas iš šių keliavimo būdų turi daug puikių privalumų. Vis dėlto, bene didžiausiu jų skaičiumi gali pasigirti kelionės keltais: tai – greitas, patogus būdas atvykti iš vienos šalies į kitą. Nepaisant šių privalumų, būtina atkreipti dėmesį ir į dar vieną: kelionė keltu leidžia išvengti ilgų valandų sėdėjimo automobilyje.

Jei kiti Airijos miestai gali pasigirti puikiai išvystytomis įvairių sričių pramonėmis, tai apie Korką tai pasakyti sunku – jame puikiai išvystyta tik vaistų pramonė. Būtent ši produkcija sudarodidelę dalį eksporto. Kadangi miestas nepasižymi patraukliomis oro sąlygomis, jis nėra pats geriausias pasirinkimas turistams, kurie turi poilsinių tikslų. Lankantis šiame mieste  vertėtų aplankyti aukščiausią jo tašką – 200 metrų aukščio skardį, nuo kurio atsiveria puikūs vaizdais. Jei keliaujate su vaikais, užsukite į Foto teminį parką, čia išvysite daug gyvūnų bei augalų.


Keltai į Korką.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Korką tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Korką. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Korką

Kelionė keltu į Korką yra patogus bei greitas būdas pasiekti vieną lankomiausių vietų Airijoje. Maža to, iš šio miesto yra patogu nuvykti į kitus šios šalies miestus. Planuodami kelionę iš anksto, būtinai patikrinkite atvykimo bei išvykimo laikus. Į Cork uostą reguliariai plaukia keltai iš Rosccof uosto. Šiuos reisus vykdo keltų kompanija Brittany ferries. Nors kelionė į Cork iš Rosccof tęsiasi maždaug 20 valandų, laikas neprailgs: turėsite galimybė ilsėtis prašmatniose kajutėse arba leisti laiką vienoje iš 6 maitinimo įstaigų.

Keltas į Korkas – viena  patogiausių krypčių

Rinktis keltą į Cork yra tikrai verta, nes:

  • galimybė ypač prabangiu keltu;
  • greitas bei patikimas būdas pasiekti vieną svarbiausių vietų Airijoje;
  • mieste gausu lankytinų objektų, barų, kavinių.
  • kelionę galima suplanuoti iš anksto, vykti kartu su naminiais gyvūnais.