LOADING ...

Keltai į Kristiansandą

Pietinėje Norvegijos pakrantėje esantis Kristiansandas yra penktas pagal dydį šalies miestas. Jame gausu meno galerijų, unikalios architektūros paminklų. Todėl kelionė į šį Norvegijos perlą padovanos nepakartojamų įspūdžių.

1641 metais įkurtas ir Šiaurės jūros skalaujamas miestas žinomas, kaip Norvegijos futbolo gerbėjų sostinė. Kita vertus, strategiškai patogioje vietoje įkurtas administracinis centras jungia keturis pagrindinius Skandinavijos kelius. To ir nuolat organizuojamų nemokamų koncertų miesto svečiams dėka Kristiansandas – vienas pagrindinių turistų traukos centrų.

Keliaudami šiame mieste būtinai aplankykite antrą pagal dydį meno muziejų, bei dailės kūrėjų asociacijų centrą. Pastarasis, 650 kvadratinių metrų pastatas, savo istoriją skaičiuoja nuo 1881 metų. Taip pat skirkite laiko apžiūrėti autentiškus pastatus, senamiestį. Užeikite į miesto katedrą, kuri čia stovi praktiškai nuo miesto įkūrimo pradžios (žinoma su įvairiomis renovacijomis). Leiskite sau sudalyvauti viename iš gausybės festivalių ir koncertų, bei nužingsniuoti ilgiausia Norvegijos pakrante.


Keltai į Kristiansandą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Kristiansandą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Kristiansandą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Kristiansandą

Į Kristiansandą galima nuvykti autobusu, lėktuvu ir keltu. Retas kuris ryžtumėmės ilgai kelių parų kelionei autobusu. Dar greičiau šypsena dažnam dingsta prilipus prie kaimyno šono, lėktuvo skrydžio metu, kuomet į nugarą spardo nenuorama keleivis. Todėl kelionė keltu yra maloniausias ir įdomiausias pasirinkimas. Keltai į Kristiansandą plaukia iš Hirtshalso. Šią keltų jungtį palaiko Color line operatoriaus laivai. Kelionė trunka vos keliomis minutėmis ilgiau nei tris valandas. Šiuo maršrutu plaukia modernus SuperSpeed laivas.

Keltu į Kristiansandą – vienas greičiausių kelionės maršrutų

Maršrutu Kristiansandą – Hirtshals yra vienas greičiausių ir patogiausių kelionės pasirinkimų:

  • Maršrutu Kristiansandas – Hirtshalsas yra vienas greičiausių ir patogiausių kelionės pasirinkimų:

  • Kristiansandas – svarbiausias ekonominis ir kultūrinis šio Norvegijos regiono administracinis centras.
  • Kristiansandas – penktas pagal dydį šalies miestas.
  • Kelionė trunka vos kiek daugiau nei tris valandas. Keltas plaukia kasdien. Tad yra patogu pasirinkti tinkamą kelionės laiką.
  • Color line laivas SuperSpeed – patogus sprendimas. Kelionė juo garantuoja puikius įspūdžius ir daug pramogų.
  • Keliauti galima nuosavu transportu ir su augintiniais. Tai yra itin patogu norintiems tęsti kelionę toliau automobiliu ar motociklu. Taip pat galimybė patogiai keliauti su gyvūnais išsprendžia daug galimų netikėtumų ir apsaugo nuo papildomų rūpesčių.