LOADING ...

Keltai į Kukshafeną

Kukshafenas (Cuxhaven) yra modernus miestas šiaurės Vokietijoje. Tai svarbus Vokietijos priešuostis (netoli Hamburgo), kuriame keliautojai smagiai leidžia laiką jachtose, būriuoja, traukia į žvejybą. Nepraleiskite progos čia pasivaikščioti jachtų uosto krantinėmis, o vėliau skirkite laiko senamiesčio apžiūrai.

Kukshafenas pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose minimas XVI – ame amžiuje. Nuo 1816 – ųjų yra plačiai žinomas kaip kurortas. Apart senamiestyje sklandančio glamūro ir turtingų žmonių pasilinksminimo vietų yra likę nemažai karinio arsenalo. Uostamiestis pasižymėjo Antro Pasaulinio karo metais. Nuo 1933 – ių iki 1964 – ų metų čia buvo atliekami raketų bandymai.

Kukshafenas yra populiarus balneologijos, t.y. jūros ir mineralinio vandens šaltinių, saulės spindulių ir kitų klimato sąlygų naudojimas gydymo tikslais, kurortas. Čia vystomas turizmas. Kaip vienas populiariausių miesto istorinių objektų yra žinoma Ricebiutelio tvirtovė. Šiuo metu XIV – o amžiaus statinyje veikia miesto istorijos muziejus. Jame gausu ne tik vietos istorios artefaktų, tačiau ir Vokietijai svarbių paminklų.

Taip pat verta aplankyti Kugelbake, t.y. Kukshafeno simboliu tapusį 1803 m. statytą švyturį.


Keltai į Kukshafeną.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Kukshafeną tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Kukshafeną. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltai į Kukshafeną

Reguliariai maršrutu Kukshafenas – Briunsbiutelį (angl. Brunsbuttel) plaukia kompanijos Elb-Link keltai. Ši kelionė trunka apie 70 – 90 min. Maršrutą aptarnaujančio operatoriaus tikslas sukurti patikimą ir greitą susisiekimo jungtį tarp Vokietijos regionų, šiaurėje. Todėl laivai šiuo maršrutu plaukia net dešimt kartų per dieną. Šiuo maršrutu plaukia du modernūs ir inovatyvūs laivai: Grete ir Anne Marie.

Kodėl kelionė keltu į Kukshafeną yra greičiausias ir patogiausias susisiekimo būdas su Briunsbiutelis?

  • Kelionė maršrutu Kukshafenas – Briunsbiutelis trunka vos kiek daugiau nei valandą. Alternatyva – ilgos ir varginančios valandos kelyje, automobilyje, traukinyje arba autobuse.
  • Keltai šiuo maršrutu plaukia net dešimt kartų per parą. Todėl yra daugiau negu, kad patogu išsirinkti tinkamiausią kelionės laiką.
  • Kukshafenas yra mažesnis negu Hamburgas, tačiau itin svarbus Vokietijos ir centrinės Europos uostas, o miestas – svarbus ekonominis centras.
  • Kelionė laivais – Muhumaa ir Saaremaa – yra labai patogi. Jūs galite pasimėgauti komfortu ir visiškai atsipalaiduoti.
  • Keliauti galima nuosavu transportu ir taip išvengti papildomų rūpesčių dėl transporto nuomos uoste, kelionei tęsti.
  • Bendrovė Elb-Link nuolat siūlo įvairių specialių nuolaidų keleiviams.