LOADING ...

Keltai į Kuršių Neriją

Kuršių neriją pelnytai galime pavadinti išskirtiniu objektu – tai unikalus pusiasalis, juosiamas smėlio kopų ir drauge skiriantis Baltijos jūrą ir Kuršių marias. Šis kraštas – saugoma teritorija. Kuršių nerijos istorija sena, todėl nenuostabu, kad ji apipinta įvairiomis legendomis, padavimais, su ja siejami ir mitologiniai objektai. Kuršių nerijos plotas siekia beveik du šimtus kvadratinių kilometrų, o ilgis – beveik šimtą kilometrų. Itin didelę dalį šios vietovės dengia miškai – jie užima apie 70 proc. viso Kuršių nerijos sausumos ploto, t. y. beveik 7 000 hektarų.


Keltai į Kuršių neriją.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Kuršių Neriją tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Kuršių Neriją. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Patogi, turininga ir greita kelionė keltu

Jei į Kuršių neriją keliausite keltu, galite būti tikri, kad kelionė bus patogi, nes plukdantys keltai yra tvarkingi ir garantuojantys saugią bei patikimą kelionę. Į Kuršių neriją plukdantys keltai yra puikus pasirinkimas tiek keliantis be transporto priemonės, tiek su transporto priemone. Kelionė keltu į Kuršių neriją neprailgs dėl to, kad turėsite unikalią galimybę nevaržomai grožėtis nepaprastais peizažais ir šio unikalaus pusiasalio kraštovaizdžiu.

Ką veikti Kuršių nerijoje?

Pats metas sužinoti, ką įdomaus galite pamatyti ir nuveikti Kuršių nerijoje. Nors šis kraštas daugiau skirtas pasyviam laisvalaikiui, laikui gamtoje, visgi veiklos Kuršių nerijos svečiams netrūks:

  • Viešėdami Kuršių nerijoje būtinai užsukite į delfinariumą – neabejokite, čia patiks ne tik vaikams;
  • „Gamtos“ muziejuje patiks tiems, kurie domisi Kuršių nerijos geografine raida, kraštovaizdžio ypatumais, archeologija ir pan.;
  • Juodkrantėje bene privalu užkopti į Raganų kalną, taip pat aplankyti Akmeninių skulptūrų parką;
  • Nidoje būtinai aplankykite garsųjį Saulės laikrodį ant unikalios 52 metrus siekiančios Parnidžio kopos;

Keliaudami po Kuršių neriją užsukite į žvejų kaimelius, pavyzdžiui, Pervalkos žvejų gyvenvietę, taip pat Preilos.