LOADING ...

Keltai į Kylį

Kylis yra labiausiai apgyvendintas miestas šiaurinėje Vokietijos dalyje. Ir vienas svarbesnių uostų Baltijos jūroje dėl savo unikalios geografinės padėties – Vokietijos šiaurė, pietryčių Jutlandijos pusiasalis, pietvakarinis Baltijos jūros krantas, Kylio Fjordas ir Kylio kanalas. Kylis jau kuris laikas yra svarbiausias Vokietijos jūrų centras. Daugybės keleivinių keltų vykstančių į Švediją, Norvegiją, Rusiją ir kitas šalis, veikla koordinuojama būtent iš Kylio. Kaip ir priklauso miestui, kurio „variklis“ jūrų transportas, čia vyksta ir svarbūs tarptautiniai renginiai, regatos, tame tarpe ir kasmetinė Kylio savaitė, kuri yra didžiausia regata pasaulyje.

Atvykusiems į Kylį verta sudalyvauti nors vienoje mini ekskursijoje pesčiomis arba laivu ir sužinoti daugiau apie miesto istoriją. Taip pat būtina aplankyti U-Boot U 995 – vokiečių Antrojo pasaulinio karo laikų povandeninį laivą. Gali jį aeiti, gali pralįsti pro jo apačią ir įeiti į vidų – tokia galimybė antrą kartą gali nepasitaikyti, išnaudok ją Kylyje.

Į Kylį nuolat traukia keleiviai norintys ne tik pamatyti Kylį, tačiau ir patekti į kitus Vokietijos miestus, tokius kaip Hamburgas, Bremenas, Hanoveris ar nuvykti į Olandiją.


Keltai į Kylį.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Kylį tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Kylį. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Kylį

Į Kylį reguliariai plaukia keltai iš Lietuvos uosto Klaipėdos bei Geteborgo uosto Švedijoje.

Klaipėda – Kylis maršrutu vyksta keltų operatoriaus DFDS Seaways keltai Athena Seaways ir Regina Seaways. Keltai plaukia 7 kartus per savaitę į abi puses, plaukiama naktį, kelionė trunka apie 19 valandų.

Geteborgas – Kylis keltas plaukia 6 kartus per savaitę, plaukiama naktį, kelionė trunka apie 14 valandų. Kelto operatorius Stena Line. Maršrutą aptarnauja modernus keltas Stena Germanica.

Kodėl rinktis keltą į Kylį?

Nesvarbu ar vykstama maršrutu Klaipėda – Kylis ar Geteborgas – Kylis, pasirinkimą vykti keltu lemia keli privalumai, kuriuos norime išskirti:

  • Kylis yra vienas patogiausių uostų keleiviams, kurių kelionės tikslas yra Hmaburgas, Bremenas arba Hanoveris,
  • Keltas plaukia naktį, kuomet galima ramiai pailsėti ir išsimiegoti erdviose kajutėse, o ryte galima tęsti kelionę automobiliu.
  • Sutrumpinama kelionė, kadangi keltu plaukiama tiesiai, priešingai nei reikėtų važiuoti automobiliu aplink Baltijos jūrą.