LOADING ...

Keltai į Larną

Larnas yra vienas iš daugelio Airijos miestų. Šiandien, šis miestas svarbų vaidmenį vaidina keliais aspektais: visų pirma, Larnas yra svarbus pramonės centras (čia puikiai išvystyta įvairių sričių pramonė bei gabenami šių pramonių produktai, nešamos papildomos pajamos); antra – Larnas veikia geležinkelio stotis, pervežanti ne vieną tūkstantį keleivių; trečia  - čia veikia jūrų uostas, kuriuo gabenami pramoniniai kroviniai, keleiviai. Būtent puikiai išvystytos įvairių sričių pramonės garantuoja puikų pelną miestui bei daug darbo vietų šio miesto  bei aplinkinių vietovių gyventojams.

Nors ir nėra tikslių duomenų, kuomet šis miestas buvo paminėtas pirmą kartą, teigiama, kad jo vardas buvo minimas dar viduramžiais. Norintys turistauti ir pamatyti gražių vaizdų, šiame mieste ras ne vieną skirtingų laikmečių bažnyčią. Miestas sudomins ir futbolo gerbėjus – būtent čia veikia futbolo klubas, dažnai vyksta šio sporto varžybos.


keltai į Larną.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Larną tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Larną. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Larne

Iš Larnas mieste esančio uosto yra vykdoma daug krypčių, tuo tarpu viena daugiausiai sulaukiančių keleivių dėmesio yra Larne – Cairnrayn. Pasirinkusieji šį maršrutą, plukdomi dideliais keltais. Tai reiškia, kad vienu metu gali plaukti ypač daug keleivių bei automobilių, tad visada atsiras vietos keliauti.

Keltas į Larne  - viena patogiausių krypčių

Jei ieškote galimybių, kaip nuvykti į Airijoje esantį Larne miestą, tokiu atveju drąsiai galima teigti, kad kelionė keltu į Larne yra vienas geriausių pasirinkimų. Tokį teiginį patvirtina daugybė argumentų:

  • jei pasirinksite maršrutą Cainrryan - Larne, tokiu atveju tai bus greičiausias būdas iš Škotijos atvykti į Airiją;
  • tai – vienas iš daugiausiai atvykimo bei išvykimo laikų galintis pasiūlyti reisas. Dėl šios priežasties kelionę planuoti yra ypač patogu, kadangi išlieka labai didelė tikimybė, kad reisas bus vykdomas tuo metu, kuomet pageidaujate Jūs;
  • kadangi neegzistuoja jokie bagažo apribojimai, galite būti tikri, jog jums neteks svarstyti, kokius daiktus galite įtraukti į būtinų daiktų sąrašą- galite pasiimti visus daiktus, kurių jums iš tiesų reikia;
  • pamirškite visus rūpesčius, susijusius su asmens, kuris prižiūrės jūsų naminius gyvūnus, kol jūs būsite išvykę, paieškomis – jūs galite vykti kartu su savo mylimais augintiniais.