LOADING ...

Keltai į Larviką

Larviko miestas garsėja nepaprasto grožio gamta ir architektūros statiniais, o jo strategiškai net daugiau negu, kad patogi vieta, prisideda prie gana didelio turistų srauto.

Tai XVII –ame amžiuje pietų Norvegijoje įkurtas miestas. Nuo Oslo jis yra nutolęs vos 105 km. Keliaudami Larviko mieste ir jo apylinkėse aplankykite vieną seniausių Norvegijos baroko stiliaus dvarų. Dvaras buvo pastatytas 1674-1677 m. Dvaras apsuptas didelio sodo, kuris tęsiasi praktiškai iki pat pajūrio. 1923 m. Dvaro pastatas buvo rekonstruotas. Šiandien, čia veikia miesto istorijos muziejus.

Taip pat keliautojus lyg magnetas traukia „Hedrum” kaimo muziejus. Už 20 min. kelio nuo miesto centro įsikūrusį muziejų sudaro keturios etnografinės sodybos ir vienas akras žemės. Sodybose eksponuojami buities rakandai. Kaip ir dera skandinaviškam muziejui visus eksponatus galima ne tik pasižiūrėti, tačiau ir išmėginti. Šiltuoju metų sezonu muziejaus sode vyksta renginiai. Čia yra vietos piknikui. Tam tikslui įrengti staliukai, prižiūrimos gėlės. Vaikai gali nusiauti batus ir šokinėti bei žaisti ant minkštutės lyg pūkų patalas žolės.

Keliaudami Larvike būtinai pasivaikščiokite ilgiausiu paplūdimio mišku, planetoje. Čia galima pasimėgauti ramiomis akimirkomis ir palydėti saulę į jūrą, arba ją pasitikti.


Keltai į Larviką.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Larviką tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Larviką. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Larvik

Į Larviką galima nuvykti automobiliu, autobusu, taip pat keltu. Tačiau kelionė keltu iš Hirtshalso yra greičiausias kelionės būdas. Net keturių valandų netrunkanti kelionė šiuolaikišku Color Line operatoriaus keltu SuperSpeed 2 yra pirmas raktas į komfortą ir visą paslaugų kompleksą.

Keltu į Larviką – vienas populiariausių maršrutų

Maršrutas Larvikas – Hirtshalsas yra vienas greičiausių ir patogiausių kelionės būdų:

  • Larviko miestas yra įsikūręs vos už 1,5 val. nuo Norvegijos sostinės – Oslo.
  • Kelionė maršrutu Larvikas – Hirtshalsas trunka mažiau nei keturias valandas.
  • Laivai plaukia kiekvieną dieną. Tad nesunkiai galėsite pasirinkti sau patogiausią kelionės laiką.
  • Laive rasite puikių pramogų, tokių kaip kino teatras, restoranai, parduotuvės ar konferencijų salės.
  • Keliauti galima nuosavu transportu. Todėl vėliau nereikia ieškoti automobilio ar motociklo nuomos punkto.
  • Hirtshalsas – netoli Danijos sostinės Kopenhagos esantis miestas. Todėl tai strategiškai patogi susisiekimo jungtis tarp didžiausių ekonominių, kultūros paveldo, Danijos ir Norvegijos centrų.