LOADING ...

Keltai į Lenkiją

Lenkija – Lietuvos kaimyninė šalis. Su Lenkija lietuvius sieja lyg voratinklis persipynusi istorija, kultūra, bei dalis tradicijų. Nepaisant bendrumų Lenkijoje yra daug unikalių vietų. Čia keliautojus traukia karalių miestu tituluojama Krokuva, bei įspūdingo grožio šalies sostinė Varšuva. Lenkijoje yra garsiausia pasaulyje ir jau nuo XIII – amžiaus veikusi Vieličkos ( lenk. Wieliczka ) druskų kasykla, įstabioji Marienburgo pilis, bei Mozūrijos ežerai.


keltai_i_lenkija.jpg

Kelto reisų į Lenkiją tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Lenkiją. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Maloniausia kelionė keltu

Iš Švedijos į Lenkiją galima nuvykti autobusu, lėktuvu ar keltu, tačiau kelionė autobusu užtrunka net keletą dienų, o kelios valandos lėktuve prailgsta. Kita vertus, skrydžiai turi daug apribojimų: bagažui, norintiems keliauti su augintiniais. Todėl vienareikšmiškai kelionė keltu yra patogiausias, vienas greičiausių ir ekonomiškiausių susisiekimo būdų.

Populiariausias maršrutas iš Švedijos į Lenkiją yra Karlskrona – Gdynia. Šiuo maršrutu keltai plaukia kiekvieną dieną. Todėl keleiviam visuomet paprasta pasirinkti patogiausią kelionės laiką.

Keltu galite keliauti savo transporto priemone ir vėliau nereiks ieškoti automobilių nuomos punkto. Juolab, kad kelionės jūra metu nėra bagažo apribojimų.   

Įdomūs faktai apie Lenkiją:

Lenkija – stereotipais apipinta valstybė.  Tai centrinės Europos širdis, kurią valdė talentingiausi Europos monarchai. Daugiau nei 55 mlj. gyventojų turinti šalis yra lyg vartai į centrinę Europą.

Katalikiška ir kontrastinga Lenkija - mylima keliautojų iš įvairių planetos vietų, nes:

  • Krokuvos senamiestis turi daugiausiai istorinių pastatų mūsų planetoje.
  • Krokuvos turgaus aikštė buvo pastatyta XIII amžiuje ir iki šiol laikoma didžiausia, tokio tipo aikšte, pasaulyje.
  • Lenkijos Gryfino miške auga G raidės formos medžiai.
  • Krokuvoje metus skaičiuojantis Jogailos Universietas įkurtas dar XIII amžiuje yra laikomas vienu seniausių Universitetų pasaulyje.
  • Didžiausią pasaulyje druskų kasyklą – Vielyčką – rasite keli kilometrai nuo Krokuvos.
  • Tūkstančio ežerų kraštu praminta Mozūrija traukia turistus dėl legendomis apipintų pilių. Sakoma, kad Dievas negalėjo atsidžiaugti savo darbo rezultatu ir pabučiavo žemę. Pasak legendos, bučinio vieta – Mozūrija. Taip pat Mozūrijos regionas yra multikultūrinis, o tautinių mažumų sudėtis yra labia įvairi – lietuviai, ukrainiečiai, rusai ir k.t.
  • Kšemionkai – unikali Lenkijos titnago kasykla kasmet sutrakia tūkstančius turistų.


Pateikiame miestus susipažinimui į kuriuos plaukią keltai