LOADING ...

Keltai į Lerviką

Lervikas yra Šetlando salų administracinis centras ir turi daugiau nei 7000 tūkstančius gyventojų. Būtent čia veikia ir visos svarbiausios įmonės. Pats miestas buvo įkurtas palyginti neseniai – 17 amžiuje. Mieste veikia koledžas. Tie, kurie nori savo akis pamaloninti  puikia reginiais, turėtų aplankyti Klikmino tvirtovę, rotušę, Šarlotės fortą. Kadangi miestas yra vienas svarbiausių naftos skirstymo centrų, viskas, kas susiję su šiuo ištekliu, garantuoja puikias pajamas miesteliui.

Nors Lervike nėra gausu lankytinų objektų, jame raiste visą turistams reikalingą infrastruktūrą: čia veikia jaukūs viešbučiai bei  svečių namai, yra kavinių bei restoranų, lauko prekyviečių, veikia sporto klubai bei SPA centrai, trumpiau tariant, čia yra viskas, ko reikia, kad jaustumėtės puikiai, nepriklausomai nuo to, kiek laiko truks jūsų viešnagė. Taip pat rasite ir daug jaukių krautuvėlių, kuriose įsigysite vietinių gyventojų pagamintų suvenyrų, lauktuvių savo artimiesiems bei tradicinių šio krašto skanumynų.


keltas i Lerviką.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Lerviką tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Lerviką. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Lerviką

Kodėl yra verta vykti keltu į Lerviką? Gera žinia ta,  kad atsakymas į šį klausimą turi labai daug atsakymo variantų: kelionė keltu pareikalaus tikrai nedaug jūsų brangaus laiko, todėl kur kas daugiau jo  galėsite skirti brangiems žmonėms; ši kelionė garantuos ir labai įvairų laiko praleidimą, kadangi keltai, kuriais vyksite, netruks pasiūlyti smagių pramogų; o svarbiausia- viskas bus suplanuota ir atlikta už jus, todėl jums teliks tik mėgautis kokybiška kelione.

Keltas į Lerviką  - viena patogiausių krypčių

Ką tik minėjome, kad kelionė keltu į Lerviką yra puikus pasirinkimas, kuris turi labai daug privalumų, o vienas iš jų yra patogumas. Tačiau tai dar ne viskas – labai svarbu išskirti visus patogumo aspektus:

  • nusprendus vykti keltu į Lerviką, jums neteks apsiriboti nedideliu daiktų kiekiu – su savimi galimi galite pasiimti tiek daiktų, kiek jums reikia, kadangi nėra jokių bagažo apribojimų;
  • pamirškite rūpesčius, kuriuos galėtų sukelti vieni namuose likę jūsų mylimi augintiniai – ir jie gali vykti kartu į kelionę;
  • pamirškite vizitą į kelionių agentūrą – bilietus įsigykite galite bei svarbią informaciją sužinokite internetu, bet kuriuo sau patogiu metu.