LOADING ...

Keltai į Liepoją

Liepoja – uostamiestis Latvijoje, kurio krantus skalauja Baltijos jūra. Liepoja yra vos kelios valandos kelio nuo Kauno arba Rygos. Todėl tai itin turistų pamėgtas Latvijos kurortas. Ant Lyvos upės kranto įsikūręs miestas garsėja art nouveau stiliaus statiniais.

Liepojoje gausu medinių, raižytų, namų. Vasarą keliautojai laukiami ištuštėjusiame dar carinės Rusijos įkurtame kariniame miestelyje bei kviečiami pasivaikščioti po Liepojos promenadą, nuo kurios atsiveria nuostabaus grožio uosto prieplauka.

Žiemą, mieste turistai kviečiami į vandens atrakcijonų parką, o taip pat apžiūrėti Šv. Nikolajaus stačiatikių Jūros cerkvę ir nerekonstruotus mechaninius vargonus Šventosios Trejybės bažnyčioje. Pastaruosius sudaro net 7000 vargonų vamzdžių ir jie yra populiariausia miesto lankytina vieta.


Keltai į Liepoją.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Liepoją tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Liepoją. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Liepoją

Į Liepojos uostą reguliariai plaukia keleiviniai keltai iš Švedijos uosto Nineshamno. Maršrutus aptarnauja keltų operatorius Stena line. Kelionė keltu Stena Flavia  trunka vienuolika valandų. Šis modernus keltas sujungia du svarbius ir strategiškai patogiose vietose esančius uostus. Liepoja yra vos pora valandų kelio nuo Rygos ir Vilniaus, o Nineshamnas nuo Švedijos sostinės Stokholmo yra nutolęs vos penkiasdešimt kilometrų.

Kita vertus, kelionė jūra tampa smagia pramoga visai šeimai. Kelte yra gausu puikių restoranų ir barų, nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys, vaikų žaidimų kambarys.

Keleivių bagažui nėra taikomi jokie apribojimai.

Kodėl vykti keltu į Liepoją yra patogiau nei kita transporto priemone?

Į Liepoją vykti iš Nineshamno keltu yra geriausias kelionės būdas:

  • Keltai šiuo maršrutu plaukia kiekvieną dieną, todėl yra patogu pasirinkti patį tinkamiausią kelionės laiką.
  • Kelionė trunka vos vienuolika valandų, kurių metu galite mėgautis laive esančiomis pramogomis, skanauti gurmaniškų patiekalų ir linksmai leisti laiką su šeima ar smagia kompanija.
  • Turite galimybę keliauti automobiliu, todėl išlipus į kitą krantą nereiks galvoti apie transporto nuomą.
  • Nineshamnas ir Liepoja – uostai, įsikūrę svarbiausių kelių kryžkelėse. Todėl šis maršrutas tampa nepamainomu, norint tęsti kelionę Švedijoje ar Norvegijoje, kitu atveju – Latvijoje, Rusijoje, Estijoje ar Lietuvoje.
  • Keleivių bagažui nėra taikomi jokie apribojimai.
  • Taip pat, keleiviai gali keliauti su augintiniais.