LOADING ...

Keltai į Liverpulį

Liverpulio puošmena -  uostas yra antras pagal efektyvumą Anglijos uostas. Jis orientuojamas į krovinių gabenimą, tačiau nemažai dėmesio skiriama keleiviniams keltams. Jų kasmet sulaukiama net kelių tūkstančių. Ir ne veltui, juk strategiškai patogioje vietoje įsikūręs Liverpulis nuo seno garsėja kaip menininkų meka.

Šiandien, šis uostamiestis patenka į Didžiosios Britanijos didžiausių miestų dešimtuką, kurio gatvėmis kasdien vaikšto pusė milijono gyventojų. Daugeliui turistų miestas asocijuojasi su garsiosios „The Beatles” grupės gimtine. Liverpulyje yra įspūdingas „bitlų” muziejus ir „bitliškos” gyvos muzikos klubas.

Liverpulyje buvo suformuota pramoninių rajonų panorama. Šiuose rajonuose, ištuštėjus angarams, pradėtos steigtis galerijos. Garsiausia meno galerija, - į kurią būtina nueiti, - 1988 m. įkurta „Tate Liverpool“. Galerijoje beveik tris dešimtmečius rengiamos meno kūrinių parodos ir lankosi planetos žinomiausi menininkai.

Mieste jau šimtmetį skaičiuoja didžiausia anglikonų katedra Britanijoje ir penkta pagal dydį pasaulyje. Būtent ji puikuojasi UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąraše.


Keltai į Liverpulį.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Liverpulį tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Liverpulį. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Liverpulį

Į Liverpulį keltai reguliariai plaukia iš Belfasto. Maršrutu Belfastas – Liverpulis keltai plaukia kiekvieną dieną. Kelionė trunka vos keturias valandas. Šiuo maršrutu plaukia du Stena line keltai:  Stena Lagan ir Stena Mersey. 

Keltais galite plaukti kartu su augintiniais ir be jokių bagažo apribojimų. Šie keltai lyg plaukiantis viešbučių ir pramogų kompleksas. Juose keleiviai kviečiami pailsėti poilsio zonose, o vaikai pažaisti vaikų žaidimų kambariuose. Keltuose yra puikūs restoranai ir barai, o norintys išnaudoti laiką produktyviai, turi galimybę naudotis nemokamu bevieliu Wi-fi interneto ryšiu.

Keleiviai kviečiami nepraleisti progos ir išeiti į atvirą denį pasigrožėti jūros panorama bei pasidžiaugti puikiu oru.   

Keltas Belfastas - Liverpulis – vienas patogiausių maršrutų

Maršrutas Belfastas – Liverpulis yra vienas greičiausių ir patogiausių susisiekimo būdų tarp Šiaurės Airijos ir Pietų Anglijos:

  • Keltai plaukia kiekvieną dieną, o kelionė trunka vos keturias valandas. Todėl galite pasirinkti Jums patogiausią kelionės laiką.
  • Iš ir į Liverpulį patogus susisiekimas su beveik visomis Anglijos sritimis. Kita vertus, Liverpulis yra miestas, kurį būtina aplankyti bent kartą gyvenime.
  • Belfastas – didžiausias Šiaurės Airijos miestas.
  • Kelionė jūra yra kupina staigmenų.