LOADING ...

Keltai į Malmę

Malmė – trečias pagal dydį Švedijos miestas. Šalies pietuose, esantis uostamiestis nuo savo istorijos pradžios garsėjo, kaip didžiausias, regione, prekybos ir pramonės centras. Šiandien, tai pažangos mokslo ir ekologiškos gyvensenos simbolis. Galima nuspėti, kad Malmė - kosmopolitiška erdvė, kurioje verda ne tik kultūrinis, tačiau ir turiningas naktinis gyvenimas, bei linksmybės.  

Ilgus šimtmečius Malmė priklausė Danijai ir buvo antras pagal dydį Danijos miestas. Tik XVII – o amžiaus viduryje Malmė perėjo į Švedijos teritoriją. Lankantis šiame mieste nepraleiskite progos pamatyti garsiąją Malmės tvirtovę, kuri turėjo daug funkcijų. Pilis skirtingais laikotarpiais buvo: monetų kalykla, kalėjimas su šiurpiomis kankinimo kameromis, vėliau valdovų rezidencija, kurioje vykdavo karališkosios šeimos pokyliai. Šiandien, čia įrengtas miesto simboliu jau spėjęs tapti – Mokslo ir jūrininkystės muziejus. Muziejuje gausu interaktyvių pramogų, vienas iš įspūdingiausių eksponatų – povandeninis laivas.

„Folkets” parke turistų laukia įvairiausios pramogos, įskaitant atrakcionus, apžvalgos ratus, lenktynių trąsas.

Viešėdami Malmėje būtinai skirkite kelias minutes pasivaikščiojimui prieplaukoje ir miesto aikštėje. Čia gausu XVI amžių atmenančių architektūrinių pastatų ir nuolat vykstančių renginių.


Keltai į Malme.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Malmę tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Malmę. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Malmę

Į Malmės uostą keleiviniai keltai iš Travemunde plaukia kiekvieną dieną. Kelionė trunka vos devynias valandas. Maršrutą aptarnauja keltų operatorius „Finnlines”. Šiuo maršrutu plaukia trys modernūs ir šiuolaikiški keltai: „Finntrader”, „Finnpartner” ir „Nordlink”.

Kelionė jūra yra puiki galimybė smagiai papramogauti ir tai vienintelis kelionės būdas, kurio metu vaikai gali smagiai žaisti vaikų žaidimų kambaryje, o Jūs mėgautis skaniais patiekalais, komfortiškomis kajutėmis ir bevieliu nemokamu Wi-fi interneto ryšiu. 

Kodėl vykti keltu į Malmę yra patogiau nei kita transporto priemone?

Į Malmę vykti iš Travemunde keltu yra geriausias kelionės būdas:

  • Keltai šiuo maršrutu plaukia kiekvieną dieną, todėl galite pasirinkti patogiausią kelionės laiką.
  • Turite galimybę keliauti automobiliu, todėl išlipus į kitą krantą nereiks ieškoti mašinos nuomos punkto.
  • Keltais galite keliauti kartu su naminiais augintiniais.
  • Malmė - šiuolaikiškas Švedijos miestas. Jį aplankyti turistai iš viso pasaulio vyksta ne tik dėl gausių lankytinų objektų, autentiško viduramžių senamiesčio, tačiau ir galimybės pažinti šalies gamtos grožį, čia esančiuose nacionalininiuose parkuose.