LOADING ...

Keltai į Mariehamną

Mariehamnas – Alandų salų sostinė. Tai vienas gražiausių planetos archipelagų. Šalia tyvuliuojanti Alandų jūra nubarstyta mažais sausumos ploteliais. Čia būtina leistis į kelionę dviračiais, žvejybą, kelionę per salą automobiliu, poilsį pajūryje arba pasivaikščiojimą pakrante.

Mariehamnas – autonomiją turintis Suomijos lopinėlis. Salas nuo Švedijos skiria Alandų jūra. Alandų salose, rodos, laikas įgyja naują prasmę. Čia laikrodžio rodyklė nesustoja, o kasdieninis stresas lyg ranka nuimtas. Todėl keliaudami per Alandų salas būtinai skirkite laiko užsukti į vietos restoranėlį. Čia paskanauti tradicinių patiekalų, gėrimų ir pasimėgauti ramybe.

Taip pat užeikite į vietinę bažnytėlę. Mažas ir jaukus miestelis užburs. Sakoma, kad Mariehamnas - Alandų salų žiniasklaidos centras. Ir tikrai nustebsite dėl aplinkui į akis krentančios plakatų ir spaudos gausos. 


Keltai į Mariehamną.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Mariehamną tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Mariehamną. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltai iš ir į Mariehamną

Keltai iš Mariehamno į Stokholmą ir iš Stokholmo į Mariehamną trunka šešias valandas. Laivai šiuo maršrutu plaukia kiekvieną dieną. Taip pat keltai kasdien plaukia maršrutais Mariehamnas – Helsinkis, Mariehamnas – Turku. Šiuos maršrutus aptarnauja Viking Line keltų operatoriaus laivai: Cinderella, Amorella, Viking Grace, Gabriella, Mariella.

Keliauti į Mariehamną galima keltu arba lėktuvu. Skrydžiai vargina, o kelionė jūra atgaivina.

Kruiziniuse laivuose yra visko tobulam poilsiui. Keltuose rasite konferencijų sales, SPA, kino teatrą, golfo žaidimų simuliatorių, prabangias kajutes, restoranus, barus su vakaro šou programomis, vaikų žaidimų kambarius, jaunuoliams paruoštos video žaidimų erdvės. Alergiški keleiviai čia gali rinktis patiekalus be laktozės ir glitimo.

Mariehamnas – Stokholmas – pats populiariausias maršrutas

Mariehamnas – Stokholmas patogiausias ir komfortiškas susisiekimo būdas:

  • Mariehamnas – puikus pasirinkimas keliautojams, kurie nori susipažinti su Alandų salomis. Mariehamno uostas palaiko keltų jungtis su visu salynu.
  • Stokholmas – Švedijos sostinė. Iš jos patogu keliauti į Norvegiją, Švediją ar Estiją ir Rusiją.
  • Keltai šiuo maršrutu plaukia net kelis kartus per dieną. Todėl yra patogu pasirinkti sau tinkamą kelionės laiką.
  • Keliauti galima su nuosavu transportu. Tai itin patogu, nes vėliau nereikia dairytis automobilių nuomos. Salyne itin patogu keliauti nuosavu transportu.
  • Keliauti galima su augintiniais.
  • Laive yra daug pramogų, todėl kelionės laikas – neprailgs.