LOADING ...

Keltai į Meno Salą

Meno sala yra viena iš Britų salyno salų, Airijos jūroje. Kadangi sala iš  visų pusių yra supama vandens, tai paprastai labai apsunkina keliavimo galimybes, todėl kelionės keltu tampa ypač idealiu pasirinkimu. salos plotas yra 572 kvadratiniai kilometrai, o joje iš viso gyvena šiek tiek daugiau nei 76 00 gyventojų. Svarbiausias šios  šalies miestas yra  Daglasas. Tai- ne tik didžiausias šios salos miestas, bet ir uostas,  į kurį atplaukia keltai. Visiems planuojantiems atvykti į šią salą, vertėtų prisiminti ypač svarbią detalę: ši sala nėra įtraukta  į Europos Sąjungos sudėtį, be to, nepriklauso Jungtinei Karalystei. Svarbu pastebėti dar ir tai, jog tik dalyje salos galima susikalbėti anglų kalba, kadangi kai kuriose regionuose vyrauja meniečių kalba.


mountains-540115_960_720.jpg

Kelto reisų į Meno Salą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Meno Salą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Kelto reisų į Meno salą tvarkaraštis

Jei ieškote sprendimo, kaip atvykti į šią salą, atminkite, jog yra puiki išeitis: seniausia pasaulyje keltų kompanija Isle of Man Steam Packet Company vykdo reisus į Meno salą iš įvairių Anglijos bei Airijos vietų. Tai  - puiki  galimybė atvykti į Meno salą. Belieka tik pridurti, kad tokią  kelionę yra būtina  planuoti iš anksto, o bilietus galima įsigyti internetu.

Patogi, turininga ir greita kelionė keltu

Vienas svarbiausių dalykų, kurį yra būtina pasakyti kalbant apie kelionę į Meno salą, yra tas, jog šis pasirinkimas yra ypač patogus. Tokį teiginį patvirtina faktas,  jog yra keliaujama moderniais kompanijos Isle of Man Stem Packet Company keltais. Tačiau ne ką mažiau svarbu yra ir tai, jog ši kelionė- ne tik patogi, bet labai turininga, kadangi keltai pasiūlys daug pramogų tiek jaunam, tiek vyresnio amžiaus keliautojui.   Negalima pamiršti ir dar vienas aspekto – kelionė į Meno salą yra ne tik patogi ar turininga, bet ir greitai, kadangi priklausomai nuo to, iš kur išvyksite, ji gali trukti vos kelias valandas.

Ką veikti Meno saloje?

Pats metas sužinoti, ką įdomaus galite pamatyti ir nuveikti šioje saloje. Na, o veiklos turistams čia tikrai netrūks:

  • ši sala tikrai patiks tiems, kurie mėgsta gražią gamtą – jūra, kalnai, įvairios augalų rūšys nepaliks abejingų;
  • saloje daug įvairaus stiliaus bažnyčių (žymiausia – Pylo katedra).


Pateikiame miestus susipažinimui į kuriuos plaukią keltai