LOADING ...

Keltai į Nantalį

Nantalis – unikalaus salyno tarp Švedijos ir Suomijos vieta. Tai miestas, kuris turistus ir keliautojus traukia iš viso pasaulio dėl jūrinės idilės, uolų iškilmingai saugančių krantą ir, atrodo, įsirėžusių į jūros bangas. Čia gausu istorijos paminklų ir nepaliestų gamtos kampelių, o šeimoms su mažais vaikais Nantalio miestas yra lyg nuotykių parkų sostinė (miestas garsus Trolių Mumių pramogų parku).

Nantalis – pietvakarių Suomijos regione esantis miestas. Miestui priklauso 311 km² sausumos teritorijos, kurios didžiąją dalį sudaro miškais apaugusios salos. Dar XV –ame amžiuje šioje teritorijoje įsikūrė gyvenvietė, kurios istorijos pradžia laikomas Brigitos ordino vienuolyno statybos. Teritorija ilgą laiką buvo svarbi piligrimų kelionės atkarpa.

XVIII –ame amžiuje mieste buvo įkurta muitinė. Tuo metu Nantalis išgarsėjo dėl pėdkelnių trikotažo pramonės. Dar po šimtmečio šią vietą išgarsino vandens masažai ir versmės, nuo to laiko uostamiestis tapo populiariu sveikatingumo kurortu. 


Keltai į Nantalį.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Nantalį tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Nantalį. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Nantali

Į Nantali uostą reguliariai plaukia keleiviniai keltai iš Kapelskaro ir Langnos. Maršrutus aptarnauja keltų operatorius Finnlines. Šiuo maršrutu plaukia du patogūs laivai: Finnclipper ir Finnfelow. Kelionė nuo Langnos trunka mažiau negu keturias valandas, o nuo Kapelskaro – devynios valandos. Šie modernūs keltai sujungia net tris itin strategiškai patogiose vietose esančius uostus.

Kelionė jūra yra smagi, greita ir komfortiška pramoga. visai šeimai. Kelte yra puikių restoranų ir barų, vaikų žaidimų kambarys, jaunuoliam įrengta patogi video žaidimų erdvė.

Keltuose veikia SPA, o taip pat keleiviams siūloma atgauti jėgas ir pasiruošti tolimesnei kelionei jaukiose kajutėse. Norintys gali įsigyti kelionei būtinų daiktų, suvenyrų, kosmetikos ar kitų gaminių,  kelto parduotuvėse.

Kodėl vykti keltu į Nantali yra patogiau nei kita transporto priemone?

Į Nantali vykti iš Kapelskaro keltu yra geriausias kelionės būdas:

  • Keltai šiuo maršrutu plaukia net kelis kartus per dieną, todėl yra patogu pasirinkti patį tinkamiausią kelionės laiką.
  • Kelionė nuo Langno trunka vos kiek daugiau nei tris valandas, o nuo Kapelskaro – devynias.
  • Kelte yra daug pramogų, todėl kelionė tikrai neprailgs.
  • Turite galimybę keliauti automobiliu, todėl išlipus į kitą krantą nereiks galvoti apie transporto nuomą.