LOADING ...

Keltai į Neseberą

Neseberas – vienas seniausių Europos miestų. Bulgarijai priklausantis charizmatiškas, prie Juodosios jūros įsikūręs, miestas atmena antiką, renesansą, viduramžius ir kitą žmonijos rašytinę istoriją. Idiliška miesto ramybė užburia, rodos, tarp šių viduramžiais statytų sienų laikas sustojo senokai. Šiuolaikinė miesto dalis stebina prabanga, elegancija. Sutemus miestas lyg atgyja naujomis spalvomis. Turistai kviečiami paskanauti midijų ar kitų jūros gėrybių ir išlenkti taurelę kitą tradicinio gėrimėlio - rakijos.

Neseberas yra vienas iš nedaugelio miestų įtrauktų į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, nes tai muziejus po atviru dangumi. Miestą juosia antikos laikus atmenanti siena, o tarp helenistinių griuvėsių galima rasti Akropolio, Apolono šventyklos išlikusių pastatų dalių. Čia kitaip nei likusioje Bulgarijoje – laikas sustojęs, o kiekvienas pastatas turi savo istoriją. Aplink daug bizantiškų cerkvių. Turistus traukia dar penktame amžiuje statyta Šv. Sofijos cerkvė. Ji anksčiau buvo viena iš miesto metropoliteto rezidencijos dalių.

Kad ir kaip būtų smagu vaikščioti po visą tuziną Nesebere esančių lankytinų objektų, kartais norisi sulėtėti tempą ir pasekti bulgarų pavyzdžių. Tingiai pasėdėti kavinėje ir paragauti vyno ar kavos bei stebėti aplinkui vaikštančius žmones. Šis sprendimas - puikus pasirinkimas, nes vien buvimas čia užpildo gyvenimą pilnatvės ir ramybės jausmu.


Keltai i Neseberą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Neseberą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Neseberą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Neseberą

Į Neseberą keltai plaukia reguliariai iš Sozopolio ir Pomorjės. Šiuos maršrutus aptarnauja Bulgaria Fast Ferry Ltd operatoriaus keltai. Kelionė iš Nesebero į Sozopolį trunka vos keturiasdešimt minučių. Greita, maloni ir jauki kelionė atneš puikius prisiminimus. Daugelis turistų rašo savo puikius įspūdžius ir ragina pasekti jų pavyzdžiu neveltui. Juk laivuose yra tik keleiviams skirtų pramogų.

Keltas į Neseberą – vienas populiariausių maršrutų

Kelto linija Sozopolis – Neseberas yra patogi susisiekimo jungtis:

  • Neseberas – miestas muziejus įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.
  • Sozopolis – seniausia graikų kolonija Juodosios jūros pakrantėje. Autentiška senamiesčio architektūra traukia rašytojus, menininkus, keliautojus iš visos planetos.
  • Kelionė šiuo maršrutu trunka vos keturiasdešimt minučių.
  • Laivai plaukia net kelis kartus per dieną.
  • Keltuose profesionalių virėjų rankomis pagaminti patiekalai, muzika ir kitos pramogos, sukuria nepakartojamą stebuklų aurą.
  • Keltų operatorius siūlo lanksčias nuolaidų sistemas. Taikomos nuolaidos vaikams iki dvylikos metų. Taip pat senjorams ir kitoms amžiaus grupėms.