LOADING ...

Keltai į Newhaven

Uostamiestis Newhaven yra įsikūręs pietinėje Anglijos pakrantėje, Rytų Sasekso grafystėje, slėnyje šalia Ouse upės žiočių. Iki XVI amžiaus ši vieta buvo vadinama Meeching, tačiau kartą kilusi didelė audra pakeitė Ouse upės kryptį, pakeitė slėnio vaizdą ir davė pagrindą miesto pasikeitimams, tame tarpe ir pakeistas pavadinimas į dabar naudojamą Newhaven.

Turistams populiariausia atrakcija mieste yra Newhaven fortas, vienas iš Palmerston fortų pastatytų 1859 metais ant Pilies kalno siekiant apginti uostą. Fortas dabar virtęs muziejumi, pasakojančiu kadaise didžiausio Sasekso forto istoriją. Besidomintiems aviacija rekomenduojama užsukti į Tide Mills kaimelį prisišliejusį prie Newhaven. Tai buvusi eksperimentinė laivyno aviacijos bazė veikusi iki Pirmojo Pasaulinio karo pabaigos.

Newhaven uostas yra nedidelis, tačiau itin judrus, aptarnaujantis didelius keleivių ir krovinių srautus. Tai vienas iš uostų jungiančių Angliją su Prancūzija ir visa Europa.


Keltai į Newhaveną.JPG
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Newhaven tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Newhaven. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Newhaveną

Newhaven uostas yra vienas iš nedaugelio esančių arčiausiai Prancūzijos ir dėl to patogus susisiekimui tarp Anglijos ir Europos, tai tiesioginė jungtis tarp centrinės, šiaurės bei vakarų Prancūzijos ir aplinkinių šalių bei Anglijos. Londonas yra vos už 80 km nuo Newhaven uosto.

Į Newhaven uostą Anglijoje reguliariai plaukia keleiviniai keltai iš Dieppe uosto Prancūzijoje. Šį populiarų maršrutą aptarnauja keltų kompanija DFDS Seaways.

Keltai į Newhaven plaukia tris kartus per dieną. Kelionė iš vieno uosto į kitą trunka apie 4 valandas, kurios tikrai neprailgsta, kadangi kelte tikrai yra kas veikti – jūsų laukia restoranas, kavinė, kurioje galima jaukiai prisėsti išgerti kavos, pažiūrėti sporto varžybas ar kitą svarbų renginį plačiaekraniame televizoriuje.

Kodėl rinktis keltą į Dieppe?

  • Keltas į Newhaveno iš Prancūzijos uosto Dieppe plaukia kasdien, po tris kartus į abi puses.
  • Kelto plaukimo į Newhaveną trukmė - 4 valandos, kurios tikrai neprailgsta jaukiame, moderniame kelte.  Čia tikrai rasite ką veikti: restoranai, kavinės, vaikų žaidimo kambariai, dovanų parduotuvės.
  • Jokių limitų bagažui, ir svarbiausia, galima vykti su savo automobiliu. Keltu taip pat galima keliauti ir su augintiniu. Keltai pritaikyti neįgaliesiems.
  • Newhavenas yra itin arti Didžiosios Britanijos sostinės Londono, vos už 80 km. Taigi tai patogus uostas keliaujantiems iš Europos į Londoną.