LOADING ...

Keltai į Nidą

Viena iš gausiausiai turistų lankomų Kuršių nerijos gyvenviečių yra Nida. Gyvenvietės istorija siekia net II tūkstantmečio prieš mūsų erą pradžią. Nida ypatinga ne tik savo unikalia istorija, nepaprasto grožio kopomis, masinančiomis turistus ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių, o taip pat Nida garsi ir padavimais bei legendomis, kuriomis apipintas visas Kuršių nerijos kraštas. Šiandien Nida priklauso Neringos savivaldybei, Klaipėdos apskričiai. Vietinių gyventojų čia nėra daug – kiek daugiau nei tūkstantis. Bet turistų skaičius, ypač šiltuoju metų laiku, siekia apie 300 tūkstančių.


263_zoomed_nida.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Nidą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Nidą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Patogi, turininga ir greita kelionė keltu

Jei į Nidą plauksite keltu, tai galėsite mėgautis ne tik komfortiška, greita kelione, bet ir nepaprastai užburiančiais Kuršių nerijos vaizdais, artėjant prie Nidos krantų. Į Nidą iš Juodkrantės plukdo „Smiltynės perkėlos“ keltai – tai bus geriausias pasirinkimas, jei norite atstumą tarp Juodkrantės ir Nidos įveikti greitai ir labai patogiai. Galite keliauti su dviračiu ar motorine transporto priemone. Keltas nėra ištaigingas, kadangi pritaikytas trumpų atstumų kelionėms. Didžiausia vertė, kurią gausite, tai nuostabūs vaizdai, kurie patiks tiek keliaujantiems vaikams, tiek ir suaugusiems.

Ką veikti Nidoje?

Pats metas sužinoti, ką įdomaus galite pamatyti ir nuveikti Nidoje. Ir nors tai kurortinis miestelis, veiklos miesto svečiams čia netrūks:

  • Užsukite į Pamario gatvėje įsikūrusį gintaro muziejų-galeriją ir pasigrožėkite unikaliais eksponatais, ypač vertinamais inkliuzais;
  • Tylos slėnis – toks yra Nidoje. Jo pradžia – Parnidžio takas, besidriekiantis per kalninių pušelių mišką. Būtinai skirkite laiko pasivaikščioti šiuo taku – tai atgaiva mintims, kūnui, sielai ir akims.
  • Užkopkite į 52 metrus siekiančią Parnidžio kopą – atsiveriantis vaizdas nepaliks abejingų;
  • Bent vieną rytą Nidoje skirkite ankstyvam rytiniam pasivaikščiojimui;
  • Na, ir, žinoma, būtinai paragaukite šviežiai rūkytos žuvies!