LOADING ...

Keltai į Niukaslį

Šiaurės rytuose, prie Taino (River Tyne) upės įsikūręs Niukaslis visai neseniai buvo išrinktas geriausia vieta trumpoms atostogoms Anglijoje. Niukaslis yra didžiausias miestas šiaurės rytų Anglijoje, o XIX amžių menančios senamiesčio gatvės palei Taino upę sukuria jaukią ir atpalaiduojančią atmosferą. Visai šalia miesto centro vingiuojanti Taino upė kviečia jaukiems ir romantiškiems pasivaikščiojimams žvelgiant į istorinius pastatus ir klasikinę architektūrą, kurios tokia gausa kaip Niukaslyje negali pasigirti joks kitas Anglijos miestas. Tai miestas, kuriame išties yra ką pamatyti, apžiūrėti bei patirti.

Vienas tokių objektų, kurie priskiriami „privaloma aplankyti“ kategorijai, yra Gateshead Tūkstantmečio tiltas (Gateshead Millennium Bridge). Unikali tilto architektūra bei pakėlimo mechanizmas vilioja svečius apžiūrėti tiltą iš arčiau. O Witley Įlanka yra populiari kurortinė vieta su auksinio smėlio paplūdimiu. Istorijos mylėtojai traukia link Hadriano sienos, kurią 110 mūsų eros metais pastatė romėnai. Taigi Niukaslyje išties yra ką veikti ir galima planuoti trumpą sustojimą vos tik atplaukus keltu ir prieš patraukiant į kitus Anglijos miestus.


Keltai į Niukaslį.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Niukaslį tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Niukaslį. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltai į Niukaslį

Kiekvieną dieną, reguliariais maršrutais į Niukaslį plaukia keltai iš Amsterdamo, Olandijoje. Tai populiarus keltų maršrutas Šiaurės jūroje, sujungiantis Angliją ir Olandiją ir suteikiantis galimybę keliauti su savo automobiliu.

Maršruto Niukaslis – Amsterdamas operatorius yra kompanija DFDS Seaways. Keltai plaukia apie 9 kartus per savaitę į abi puses, kelionės trukmė yra kiek daugiau nei 16 valandų.

Šiuo populiariu maršrutu Šiaurės jūroje plaukia keletas modernių ir patogių DFDS Seaways keltų, kurie užtikrina ne tik greitą kelionę, tačiau ir pramogas bei poilsį – keltuose įrengtos jaukios kajutėse, kelto restorane galima mėgautis gurmaniškais pietumis ir įvairiomis pramogomis.

Kodėl keliauti keltu į Niukaslį?

  • Vienas didžiausių kelionės keltu privalumų – galimybė keliauti su savo automobiliu. O jis išties praverčia žvalgantis po Niukaslį bei keliaujant po Šiaurės Rytų Angliją. Tuo tarpu ir Londonas visai netoli, vos už kiek daugiau nei 400 km.
  • Niukaslis puikus miestas trumpoms atostogoms Anglijoje – nuostabus senamiestis, smėlio paplūdimiai ir vaizdingos vietovės. Pasirinkus keltą į Niukaslį galima trumpam sustoti atsikvėpti ir tęsti kelionę po Angliją.