LOADING ...

Keltai į Norvegiją

Norvegija yra neapsakomai graži valstybė. Keliaudami ja negalėsite atplėšti akių nuo kalnų viršūnių masyvų, sodriai mėlyno tvenkinių vandens, kaip iš nupiešto paveiksliuko miškų su šokinėjančiomis į pintinę lašišomis. Skandinaviškas minimalizmas, virtuvė ir žmogaus rankos nesužalota gamta – viskas ko reikia puikiausioms atostogoms.


keltai_i_norvegija.JPG

Kelto reisų į Norvegiją tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Norvegiją. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Komfortiškiausia kelionė keltu

Į Norvegiją iš Danijos galima nuvykti lėktuvu arba keltu. Pripažinkime, kad lėktuvas dažniausiai asocijuojasi su nepatogiomis sėdėjimo vietomis, neprognozuojamais kaimynais ir ne visuomet konkurencingais mokesčiais už bagažą. Todėl kelionė keltu yra patogiausias pasirinkimas.

Populiariausias maršrutas iš Danijos į Norvegiją yra Frederikshaunas - Oslas. Todėl keliautojams, kurie nori leistis į kelionę po Skandinaviją ar centrinę Europą, o taip pat aplankyti Daniją ir tęsti kelionę tolyn į žemyninę Europą, šis maršrutas yra nepamainomas pasirinkimas. Maloniai praleistas laikas kelte mainais į ilgą ir nuobodų skrydį lėktuvu arba net kelių dienų nepatogią kėlionę automobiliu.

Įdomūs faktai apie Norvegiją:

 • Vienas iš Norvegijos simbolių – Troliai. Keliaudami šioje Skandinavijos valstybėje galite net gi praeiti Trolių keliu.
 • Degalų kainos čia muša pasaulio rekordus.
 • Šalyje yra daugiausiai fiordų planetoje.
 • Namai Norvegijoje dažniausiai dažomi valstybinės vėliavos spalvomis, o prieš kiekvieną namą yra palikti švieselė keliautojui.
 • Šalies pavadinimas – nord veden – reiškia - kelias į šiaurę.
 • Šioje šalyje yra įstatymas draudžiantis kitų valstybių piliečiams elgetauti.
 • Norvegijai priklauso dar vienas rekordas – trumpiausias pasaulyje vietovardis – A. ( Iš norvegų kalbos išvertus tai reikštų šaltinėlis). Tik bėda, kad turistai nuolat nugvelbia ženklą su miesto pavadinimu ant jo. Todėl miesto valdžia bandys kovoti su tokiais vagišiais.
 • Norvegijoje baudos už greičio viršijimą yra didesnės nei už narkotikų vartojimą.
 • Keltas plaukia kiekvieną dieną, todėl galėsite pasirinkti sau patogiausią kelionės laiką.
 • Keltu galima keliauti drauge su augintiniais.
 • Skandinaviškas minimalizmas pasireiškia, net ir miestų plėtroje. Oslas – Norvegijos sostinė – yra mažiausia sostinė Europoje. Mieste nėra nei vienos vietos nuo, kurios pėsčiomis nepasiektumėme kito, bet kurio taško per penkiolika minučių. Taip pat daugiau kaip pusę miestui priklausančios teritorijos užima miškai.


Pateikiame miestus susipažinimui į kuriuos plaukią keltai