LOADING ...

Keltai į Nyneshamną

Nyneshamnas – žavingas Švedijos miestelis, kuris įkūniją tikrą šios šiaurės valstybės dvasią. Tai svetinga aplinka poilsiui dėl ramybės, žalumos ir jaukumo. Miestelis garsėja iki šiol išlaikytomis tradicinėmis švedų laisvalaikio pramogomis ir patiekalais.

Mieste gausu jaukių vietų poilsiui. Čia verta apžiūrėti skandinavišką architektūrą, papramogauti klubuose, leistis į kelionę dviračiais, bei pasisemti istorijos žinių muziejuje. Centrinėje aikštėje yra įsikūrę puikūs restoranai, kurių gaminami tradiciniai švediški patiekalai užburs net įnoringiausią gurmaną.

Nacionalinis vietos muziejus nuo 1931 m. veikia seniausiame miestelio pastate. Muziejaus teritorijoje dažnai vyksta tautiniai susibūrimai, šokių vakarai, užsiėmimai šeimoms su mažais vaikais, o pačiame muziejuje eksponuojami liaudies ir meno kūriniai.

Jeigu dievinate gamtą, ieškote etnografinių istorijų, norite stebėti jūros paukščius, Nineshamnas – puikus pasirinkimas. Miestelyje organizuojami specialūs turai turistams. Čia iš anksto užsiregistravus galite vykti į ekskursiją, kurios metu gidas Jus supažindins su vietos kultūra bei istorija.

Nineshamnas turistus ir keliautojus pritraukia, nes yra puiki tarpinė stotelė, vykstant į kitas Skandinavijos šalis arba gilyn į Švediją.


Keltai į Nineshamną.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Nyneshamną tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Nyneshamną. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Nyneshamną

Į Nineshamną reguliariai plaukia keltai iš Latvijos uostų. Maršrutu Ventspilis – Nyneshamnas keltai plaukia kiekvieną dieną. Taip pat kasdien plaukia keltai Liepoja – Nineshamnas linija. Kelionė trunka apie vienuolika valandų. Kelto operatorius – Stena line. Maršrutą Ventspilis - Nineshamnas aptarnauja modernūs ir patogūs keltai: Scottish Viking, Ask ir Stena Flavia.

Keltas į Nyneshamną – vienas populiariausių maršrutų

Keltas Ventspilis – Nyneshamnas yra itin patogi ir greita susisiekimo priemonė tarp Švedijos ir Baltijos šalių. Nineshamnas yra kaip kelių kryžkelė, į kurią nuvykus visa Skandinavija tampa pasiekiama ranka - greitai ir be rūpesčių:

  • Nyneshamnas patogiausias uostas, jei kelionės tikslas yra Norvegija, Švedijos sostinė ir šiaurinė šalies dalis.
  • Nineshamnas – jaukus žvejų kaimelis, išsaugojęs autentiškumą ir švediškas tradicijas.
  • Keltas plaukia naktį, 11 valandų, tad išvykus vakare, ryte jau pasiekiamas kelionės tikslas.
  • Kelte gausu pramogų, todėl kelionė garantuoja puikius įspūdžius.
  • Ventspilis yra patogioje Latvijos dalyje, todėl iki uosto nuvykti pakaks vos kelių valandų.