LOADING ...

Keltai į Olandiją

Daugeliui Olandija asocijuojasi su dviračiais, tulpėmis, liberaliomis pažiūromis, vėjo malūnais, klumpėmis ir sūriais. Tačiau vietos gyventojai turistus turi daugiau kuo nustebinti, įskaitant meno galerijas, autentiška, dar, XV – ame amžiuje sukurta ramybės oaze Amsterdame, bei nuostabiais parkais.


keltai_i_olandija.jpg

Kelto reisų į Olandiją tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Olandiją. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Komfortiškiausia kelionė – keltu

Iš Anglijos į Olandiją galima nuvykti lėktuvu arba keltu. Lėktuvas dažniausiai asocijuojasi su nepatogiomis sėdėjimo vietomis, neprognozuojamais kaimynais ir ne visuomet konkurencingais mokesčiais už bagažą. Todėl kelionė keltu yra patogiausias pasirinkimas.

Populiariausias maršrutas iš Anglijos į Olandiją - Harvičas – Huk van Holandas. Harvičas ir Huk van Holandas yra netoli svarbiausių šalių miestų. Todėl keliautojams, kurie nori leistis į kelionę po Angliją ar Did. Britaniją, o taip pat aplankyti Olandiją ir tęsti kelionę tolyn į žemyninę Europą, šis maršrutas yra nepamainomas pasirinkimas.

Įdomūs faktai apie Olandiją:

Olandijoje turistai supažindinami su lengvųjų narkotikų ir prostitucijos legalizavimo istorija, taip pat keliautojai kviečiami į nemokamus turus po Amsterdamą. Šalis garsėja kaip laisvų pažiūrų, tačiau į beveik kiekvieną lankstinuką šalies svečiams įrašomi linksmi „draudimai” kalbėti su olandu apie sporto šakas, darbo užmokestį ir nesakyti tikrosios nuomonės apie olandų per pietus ir pusryčius valgomus sumuštinius. Tokia kontrastų šalis nepalieka nei vieno abejingo:

  • Kasmet apie 800 tūkst. žmonių iš įvairiausių planetos kampelių suplūsta į istorinį, kadaise buvusį karališką parką - Keukenhofo sodus. Čia nuo kovo pabaigos iki gegužės paskutinių dienų pražysta daugiau nei 6 milijonai tulpių ir kitų gėlių rūšių.
  • Teigiama, kad prieš daugelį metų mažoje Olandijos valstybėje būta daugiau nei dešimt tūkstančių malūnų, šiandien – jų suskaičiuojama apie tūkstantis.
  • Daugiau nei 50 proc. šalies teritorijos yra žemiau jūros lygio.
  • Kai kurie Olandijos miestai savo istoriją rašo nuo Romos imperijos laikų.
  • Haga – žemiausioje Europos vietoje esantis karalių ir teisininkų miestas. Jame yra karalių rezidencija.
  • Amsterdame yra daugiau nei 1 mln. dviračių. Per metus vien sostinėje jų pavagiama apie 80 tūkst..
  • Vienas garsiausių Europos viduramžių miestelių – Leidenas iki dabar traukia keliautojus čiuožyklomis, siuvyklomis ir puikiomis sąlygomis buriavimui.

 Pateikiame miestus susipažinimui į kuriuos plaukią keltai