LOADING ...

Keltai į Oslą

Pietų Norvegijoje, Oslo fjorde įsikūrusi Norvegijos sostinė Oslas yra seniausia sostinė Skandinavijoje. Apskritai Oslo fjordo teritorijoje rastų gyvenviečių liekanos datuojamos akmens ir bronzos amžiais. Tad istorijos mylėtojams tikrai bus ką pamatyti Osle. Čia galima rasti tikrų perliukų, įdomių istorinės ir naujosios architektūros derinių , žinomų atnaujintų ir patrauklių muziejų, istorinius įvykius menančių ir primenančių paminklų, išpuoselėtų parkų. Daugialypis didmiestis siūlo nepakartojamus įspūdžius kiekvienam atvykusiam.

Nesvarbu ar ieškote ramybės ir poilsio, ar aktyvių pramogų ar užsiėmimų, Osle tikrai rasite ką veikti. Viena populiariausių vietų, kurias stengiasi aplankyti kiekvienas Oslo svečias, yra Bygdøy pusiasalis su net keliais įspūdingais paplūdimiais, jūros muziejais, muziejais - parkais atvirame ore bei atkurtomis, restauruotomis senovinėmis bažnyčiomis.

Dar vienas vertas dėmesio objektas Osle yra istorinis, viduramžių  Akershus fortas datuojamas nuo XIII amžiaus. Išskirtiniame forte stebina baisūs ir tamsūs požemiai, gražiai dekoruotos pokylių salės, koplyčia ir buvusių šio krašto karalių kriptos. Toks fortas leidžia prisileisti prie viduramžių dvasios ir įsivaizduoti kaip menėmis vaikščiojo išsipustę ponai, o ant forto sienų budėjo bebaimiai Norvegų sargybiniai.


Keltai į Oslą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Oslą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Oslą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Oslą

Į Oslo uostą Norvegijoje reguliariai plaukia keleiviniai keltai iš Kopenhagos, Danijoje. Šį populiarų maršrutą Skandinavijoje aptarnauja keltų kompanija DFDS Seaways.

Keltų linija Kopenhaga –Oslas jungia du didmiesčius, dvi svarbias Skandinavijos sostines, kuriose gyvena milijonai žmonių. Ieškantys patogaus būdo nuvykti iš vienos šalies į kitą ir nuvykus turėti savo transportą, dažniausiai renkasi kelionę keltu. Keltai į Oslą plaukia apie 17 valandų, išplaukia po pietų ir Osle jau būna ryte.

Kodėl rinktis keltą į Oslą?

  • Patogus susisiekimas tarp dviejų svarbių Skandinavijos sostinių – Kopenhagos ir Oslo.
  • Keltas į Oslą plaukia naktį, tad galima pailsėti patogioje kajutėje, o ryte tęsti kelionę savo transporto priemone. Kelionė netruks prailgti, nes kelte yra ką veikti – čia veikia restoranas, baras, žaidimų kambarys, dovanų parduotuvė.
  • Jokių apribojimų bagažui, keltu galima keltis ir su naminiais gyvūnais, sudarytos sąlygos patogiai naudotis keltų paslaugomis ir žmonėms su negalia.