LOADING ...

Keltai į Paldiski

Paldiski – mažas miestelis Estijos šiaurės vakaruose, tačiau svarbus žvejybinis ir transporto uostas. Pačio miestelio istorija marga ir įvairialypė. Uostas įkrutas dar XVIII a. pradžioje Petro I-ojo paliepimu, o nuo 1960-ųjų tapo uždaras, Sovietų karinio jūrų laivyno branduolinių povandeninių laivų mokymo centras. Miestelis ir uostas tapo neprieinamas paprastiems turistams, tačiau turėjo didelę reikšmę tuometinei Sovietų Sąjungai. Po nepriklausomybės atgavimo, iš Paldiski buvo pašalinti kariniai objektai, tačiau tuo pačiu atsirado sunkumų vietiniams rasti darbą. Laimei, vėl pradėjo įsitvirtinti uosto veikla. Senus pastatus pradėta griauti, jų vietoje kaip grybai po lietaus dygsta modernūs logistikos centrai. Šiuo metu besiplečiančiame mieste gyvena virš 4 tūkst. žmonių, veikia traukinių stotis, yra parduotuvė ir kavinė.

Nors pats Paldiski nėra didelis ar pritaikytas turistams, tačiau jis puikiai pasitarnauja vykstantiems keltu į Estiją. Neapkrautas turistų, greitas aptarnavimas uoste, pats uostas netoli Talino. Puiki tarpinė stotelė vykstantiems į Rytų Europą.


Keltai į Paldiskį.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Paldiski tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Paldiski. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Paldiski

Į Paldiski uostą Estijoje reguliariai plaukia keleiviniai keltai iš Švedijos uosto Kapelskare. Šį maršrutą aptarnauja keltų operatorius DFDS Seaways.

Maršrutas Kapelskaras - Paldiski jungia rytinę Švedijos dalį su Rytų Europa. Kasdien plaukiantys modernūs DFDS Seaways keltai sujungia du uostus skirtingose Baltijos jūros krantuose, kurie įsikūrę strategiškai patogiose vietose. Kapelskaras vos 90 km nuo Švedijos sostinės Stokholmo, tuo tarpu Paldiski yra vos už 50 km nuo Talino, Estijos sostinės. 9 valandų kelionė šiuolaikiškame kelte tikrai neprailgsta.

Kodėl rinktis keltą į Paldiski?

Pasirinkimą vykti keltu į Estiją pasirinkus maršrutą Kapelskare – Paldiski lemia keli privalumai, kuriuos norime išskirti:

  • Paldiski yra patogus uostas keleiviams, kurių kelionės tikslas yra Talinas, Parnu, Tartu ar tiesiog norima vykti toliau, į Rytų Europą.
  • Keltas plaukia 9 valandas, per tą laiką perplaukia per Baltijos jūrą, tad vietoj to, jog būtumėte važiavę daug kilometrų aplink, sutaupėte laiko, kelio ir kuro, o keltui atvykus galima ramiai ir entuziastingai tęsti kelionę savo automobiliu.
  • Keltas patogi transporto priemonė, padedanti sutrumpinti kelionę bei tiesiog linksmai praleisti laiką su šeima ar draugais.