LOADING ...

Keltai į Pembruką

Miestas vakarinėje Velso dalyje, prie Cleddau upės žiočių, į miestą plaukia keltai. Įdomu tai, jog šio miesto atsiradimą lėmė istorinis sprendimas. Daugelis puikiai žino Henriką 7-ąj ir kuo šios asmenybės egzistavimas buvo svarbus Velsui. Reikia pabrėžti, kad būtent Pembrukas yra šios garsios asmenybės gimtinė. Iki šių dienų mieste  išliko labai daug Henriko7  - ojo laikus menančių pastatų ir jie yra puikus traukos objektas tiems, kurie domisi kultūra. Maža to, šis miestas yra vienas svarbiausių traukos centrų ir Velso mastu. Tai, kad šis miestas yra įsikūręs prie upės, lėmė vaizdingą jo kraštovaizdį. Vis dėlto, gyventojų šiame mieste nėra daug – jų skaičius siekia tik šiek tiek daugiau nei 7 000 asmenų.

Planuojantys atvykti į Pembruką keltu, turės progą  savo akimis išvysti daug įvairių, istorinę reikšmę turinčių, turtingą praeitį menančių pastatų, tačiau pačiais svarbiausiais ir ryškiausiais objektais yra laikomi viduramžių pilies, kurioje gyveno Henrikas 7 – asis, liekanos, o taip pat ir Monkton vienuolynas, kuris per paskutinį šimtmetį buvo restauruotas ne vieną  kartą. Nors šiuos du įspūdingus objektus galite pamatyti bet kuriuo metu laiku, labiausiai tam tiks vasara. Norintys pamatyti dar daugiau įspūdingų objektų, nei jų gali pasiūlyti šis miestas, gali nuvykti į Velso sostinę Kardifą, kuris yra vos už 121 kilometro nuo šio miesto.


Keltai į Pembruką.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Pembruką tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Pembruką. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Pembruką

Į Pembruką vyksite moderniu ir dideliu, daug keleivių bei automobilių talpinančiu keltu Isle of Inishmore. Jei jau seniai neturėjote atostogų ir negalėjote maloniai praleisti laiko, kelionė šiuo keltu prilygs mini atostogoms, kurių metu turėsite ne vieną progą palepinti save.

Keltas į Pembruką – viena patogiausių krypčių

Priežasčių, kodėl verta vykti į Pembruką, tikrai netrūksta:

  • tie, kuriems prireiks apgyvendinimo paslaugų, galės rinktis iš nemenko apgyvendinimo paslaugas teikiančių įstaigų sąrašo. Vis dėlto, viešbučiai bei svečių namai yra populiariausi pasirinkimai.
  • miestas gali pasigirti ne tik žavingais lankomais objektais ar daugybe įstaigų, kurios teikia apgyvendinimo paslaugas, bet ir puikiai išvystytu susiekimu. Galimas susisiekiamas sausumos automobiliais (puikios kokybės keliai, jungiantys su įvairiomis Velso vietovėmis), traukiniais (keleivius aptarnauja moderni geležinkelio stotis, o kelionė patogiu traukiniu iš šio miestus į kitus garsius Velso miestus, tokius kaip Kardifas ar Svonsis truks vos keletą valandų), taip pat galima keliauti keltais arba nuvykti į netoliese esančią sostinę ir pasirinkti vieną iš jame vykdomų maršrutų.

 

Lankytini objektai

Planuojantys atvykti į Pembruką, turės progą  savo akimis išvysti daug įvairių, istorinę reikšmę turinčių, turtingą praeitį menančių pastatų, tačiau pačiais svarbiausiais ir ryškiausiais objektais yra laikomi viduramžių pilies, kurioje gyveno Henrikas 7 – asis, liekanos, o taip pat ir Monkton vienuolynas, kuris per paskutinį šimtmetį buvo restauruotas ne vieną  kartą. Nors šiuos du įspūdingus objektus galite pamatyti bet kuriuo metu laiku, labiausiai tam tiks vasara. Norintys pamatyti dar daugiau įspūdingų objektų, nei jų gali pasiūlyti šis miestas, gali nuvykti į Velso sostinę Kardifą, kuris yra vos už 121 kilometro nuo šio miesto. 

Apgyvendinimas

Tie, kuriems prireiks apgyvendinimo paslaugų, galės rinktis iš nemenko apgyvendinimo paslaugas teikiančių įstaigų sąrašo. Vis dėlto, viešbučiai  bei svečių namai yra populiariausi pasirinkimai.

Susisiekimas

Miestas gali pasigirti  ne tik žavingais lankomais objektais ar daugybe įstaigų, kurios teikia apgyvendinimo paslaugas, bet ir puikiai išvystytu susiekimu. Galimas susisiekiamas sausumos automobiliais (puikios kokybės keliai, jungiantys su įvairiomis Velso vietovėmis), traukiniais (keleivius aptarnauja moderni geležinkelio stotis, o kelionė patogiu traukiniu iš šio miestus į kitus garsius Velso miestus, tokius kaip Kardifas ar Svonsis truks vos keletą valandų), taip pat galima keliauti keltais arba nuvykti į  netoliese esančią sostinę ir pasirinkti vieną iš jame vykdomų maršrutų.