LOADING ...

Keltai į Plimutą

Plimutas yra Anglijos pietvakariuose. Šis miestas svarbus tuo, jog jame yra uostas. Šis uostas yra vienas  didžiausių visoje Europoje ir teikia daug finansinės naudos Anglijos. Ypač svarbu paminėti, kad Plymouth miesto vardas nuo senų senovės yra siejamas su jūra. Antrojo pasaulinio karo metu būtent šio miesto pakrantėje buvo Karališkų jūrų pajėgų laivyno bazė. Būtent dėl šios priežasties Plymouth buvo viena pirmiausiai atakuojamų be bombarduojamų vietų. Po šių atakų šis miestas buvo smarkiai sugriautas, o 1940 metais atstatytas. Belieka tik pridurti, kad šie pokyčiai į gera – uostas tapo modernesniu, erdvesniu.

Plymouth mieste yra universitetas, kuris pagal jame studijuojančių studentų skaičių, yra ketvirtas pagal dydį visoje Jungtinėje Karalystėje. Tie, kurie svečiuojasi šiame mieste, turėtų aplankyti Karališkoji aikštė, o taip pat ir Karališkų jūrų pajėgų laivų statykla. Miestas garsus futbolu – čia veikia ne vienas futbolo klubas, dažnai vyksta varžybos.


Keltai i Plimutą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Plimutą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Plimutą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Plimutas

Plimutas yra jūrinis jungtis  tarp dviejų ypač populiarių valstybių – Anglijos bei Prancūzijos. Na, o maršrutas Plymouth  - Rosccof yra puikus pasirinkimas, tiems, kurie nori pasiekti vieną iš šių dviejų šalių, tačiau nenori skristi lėktuvu. Kelionė keltu į Plymouth – patogus būdas pasiekti vieną iš Anglijos miestų, iš kurio lengva pasiekti ir kitas šios šalies vietoves. Keičiantis sezonams, atvykimo ir išvykimo laikai gali skirtis, tad prieš planuodami kelionę būtinai patikrinkite  tvarkaraštį. Vyksta net 3 keltai į Porthsmouth. Kiekvienas iš jų turi puikių privalumų, tad kelionė bus komfortabili

Keltas į Plimutas – viena patogiausių krypčių

Atvykus į šį miestą keletą ypač įdomių lankomų objektų:

  • greitas būdas atvykti iš Prancūzijos į Angliją;
  • į šį miestą net 3 keltai, tad net ir tuo atveju, jei šiuo maršrutu plaukiate ypač dažnai, tikrai pavyks išvengti monotonijos.
  • jei planuojate čia pasilikti ilgiau, atkreipkite dėmesį į apgyvendinimo bei maitinimo paslaugas teikiančias įmones - mieste gausu viešbučių, svečių namų, restoranų, kavinių;
  • planuodami tokio pobūdžio kelionę atminkite, jog galite vykti kartu su savo augintiniais. Tokia galimybė kur kas palengvina keliautojų dalią – neteks ieškoti, kam palikti naminius gyvūnus.