LOADING ...

Keltai į Portsmutą

Portsmutas – vienas iš Anglijos miestų. Į šį miestą atvyksta daug turistų. Pastarieji važiuoja čia dėl įvairių priežasčių, tačiau kur kas svarbesnis faktas yra tas, jog šį miestą pasiekti galima keliais būdais. Vienas iš jų yra kelionė keltu. Tokia kelionė tampa puikiu pasirinkimu tiems, kurie  nori išvengti ilgų keliavimo valandų automobiliu.

Atvykus į šį miestą keletą ypač įdomių lankomų objektų:

  • naujasis Karališkasis teatras – čia vyksta įspūdingi renginiai;
  • muziejai, kuriuose išvysite įvairių sričių eksponatus;
  • daugybė prekybos centrų, firminių parduotuvių.

Jei šiame mieste planuojate likti bent kelias dienas, atkreipkite dėmesį į apgyvendinimo bei maitinimo paslaugas teikiančias įmones  - mieste gausu viešbučių, svečių namų, restoranų, kavinių. Belieka tik pridurti, kad siekiant išvengti keblumų kelionės metu, iš anksto reikėtų rezervuoti nakvynę apgyvendinimo paslaugas teikiančiose įmonėse bei susipažinti su lankomų objektų darbo laiku.


Keltai į Portsmutą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Portsmutą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Portsmutą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu  į Porthsmouth

Kelionė keltu į Porthsmouth – patogus būdas pasiekti vieną iš Anglijos miestų. Tokia kelionė yra idealus pasirinkimas tuo atveju, jei nenorite vykti oro transporto priemonėmis. Į Porthsmouth  reguliariai  (net tris kartus per dieną) plaukia keltai iš Caen. Reisus vykdo keltų kompanija Brittany ferries.  Šių reisų tvarkaraštį galima suskirstyti į dvi grupes: vienas tvarkaraštis galioja šiltuoju metų laiku, kitas tvarkaraštis – šaltuoju metų laiku. Šiltuoju sezonu reisai vykdomi dažniau. Kelionė keltu į šį miestą trunka vos 6 valandas, tad laikas tikrai neprailgs, juo labiau, kad keltai siūlo patogų apgyvendinimą, galimybes lankytis maitinimo įstaigose, parduotuvėse, pramogų centruose.

Keltas į Porthmousth – viena patogiausių krypčių

Yra daug priežasčių, dėl kurių galima teigti, kad kelionė keltu Porthsmouth yra viena patogiausių krypčių.

  • jei būtina išvykti į kelionę, tačiau neturite kam paliki savo naminių gyvūnėlių, galima drąsiai teigti, jog šios problemos jau nelieka – šiuo reisu galite vykti galite kartu su naminiais gyvūnais;
  • kelionę planuoti bei bilietus įsigyti galite bet kuriuo jums patogiu metu – 7 dienas per savaitę; 24 valandas per parą.
  • netaikomi jokie bagažo svorio apribojimai, tad tikrai neteks svarstyti, kuriuos daiktus pasiimti, o kuriuos – palikti.