LOADING ...

Keltai į Prancūziją

Prancūzija – daugelio svajonių šalis, todėl nenuostabu, kad turistų srautai į šią šalį yra didžiuliai. Šalis yra puikus pavyzdys, kaip harmoningai dera istorinis paveldas, nepakartojama architektūra ir modernioji pasaulio pusė. Prancūzija gali didžiuotis ilgiausia Europoje pakrante, įspūdingais kalnais, solidžiu į UNESCO sąrašą įtrauktų objektų sąrašu ir kt. Prancūzijos plotas siekia daugiau kaip pusę milijono kvadratinių kilometrų, o čia gyvena gerokai per 60 milijonų gyventojų. Apie šeštadalį jų įsikūrę sostinėje – Paryžiuje.  Senos upės vingyje besidriekiantis miestas ir jame esantys objektai masina keliautojus iš viso pasaulio. Garsiausi objektai yra Eifelio bokštas, Luvras, Dievo Motinos katedra ir kt. Šalyje kalbama prancūzų kalba, bet daugelyje didesnių miestų susikalbėsite ir ispaniškai bei angliškai.


keltai_i_prancuzija.jpg

Kelto reisų į Prancūziją tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Prancūziją. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Kelto reisų į Prancūziją tvarkaraštis

Jei ieškote sprendimo, kaip atvykti į šią nuostabią šalį, pasirinkite „Brittany Ferries“ kompanijos keltus, plukdančius į Prancūziją. Tai vienas patogiausių ir greičiausių būdų iš Didžiosios Britanijos pasiekti Prancūzijos krantus. Tokią kelionę, kaip ir kiekvieną kitą, rekomenduojama susiplanuoti iš anksto. Bilietus galite įsigyti internetu – taip bus patogiau.

Patogi, turininga ir greita kelionė keltu

Vienas esminių privalumų, jei pasirinksite kelionę į Prancūziją keltu, bus patogumas. Modernūs ir aukščiausio lygio kelionę užtikrinantys kompanijos „Brittany Ferries“ keltai leis mėgautis kiekviena kelionės akimirka. Būtina paminėti ir tai, kad kelionė tikrai neprailgs – ji bus turininga, nes keltuose yra platus pramogų ir laisvalaikio veiklų pasirinkimas tiem mažiesiems keliautojams, tiek vyresnio amžiaus asmenims ir senjorams. Maža to, keltas  bus ne tik patogi, bet ir greita transporto priemonė, nes Prancūziją pasieksite po kelių valandų (priklauso nuo to, iš kurios Didžiosios Britanijos vietos išplauksite).

Ką veikti Prancūzijoje?

Pats metas sužinoti, ką įdomaus galite pamatyti ir nuveikti Prancūzijoje. Na, o veiklos turistams čia tikrai netrūks:

  • jūra, kalnai, nuostabūs paplūdimiai – jei vertinate šiuos malonumus, tada Prancūzijoje būtinai jais pasimėgaukite;
  • jei domitės menu ir architektūra, istorija, Prancūzijoje turėsite visas galimybes apsilankyti neapsakomo grožio pilyse, rūmuose.

Viešėdami Prancūzijos sostinėje Paryžiuje nepraleiskite progos pamatyti garsųjį Eifelio bokštą. Būtinai užkilkite į apžvalgos aikštelę ir pasigrožėkite kvapą gniaužiančia miesto panorama.

Meno, kultūros gerbėjai turėtų skirti laiko apsilankyti Luvre.

Architektūrai neabejingi tiesiog privalo aplankyti Dievo Motinos katedrą.Pateikiame miestus susipažinimui į kuriuos plaukią keltai