LOADING ...

Keltai į Pulą

Pulas yra miestas pietų Anglijoje, o tuo pat metu ir  jūrinė jungtis tarp šios šalies bei Prancūzijos. Trumpiau tariant, Poole ir iš šio miesto plaukiantys keltai, yra greitas  bei saugus būdas pasiekti Prancūziją. Miestas minimas  tik nuo 1086 metų, istoriniai šaltiniai teigia, kad žmonės čia gyveno dar geležies amžiuje. Kadangi šis miestas pasižymi puikiomis klimato sąlygomis, šiltuoju metų laiku garsėja kaip kurortas – į jį bent trumpoms atostogoms atvyksta nemažai žmonių. Tačiau patrauklios oro sąlygos, yra ne vienintelė priežastis, dėl kurios į šį miestą plūsta turistai: Poole yra ir svarbus buriavimo sporto centras, todėl į  jį vyksta visi, kuriems buriavimas yra svarbi gyvenimo dalis, hobis ar tiesiog laisvo laiko praleidimo būdas. Poole rengiami buriuotojų mokymai, užsiėmimai, varžybos. Būtent dėl šių priežasčių į Poole atvyksta šimtai šio sporto gerbėjų iš viso pasaulio.

Įdomu tai, jog iki 1836 metų šis miestas turėjo du pavadinimus:  buvo vadinamas ne tik Poole, bet ir Velšpulu. Tačiau tai  - ne vienintelis įdomus faktas, kurį galima pasakyti apie šį miestą: pasirodo, tai yra vienas iš Anglijos miestelių, pirmaujančių pagal susituokusių porų skaičių. Taip pat būtent šis miestas neretai yra tituluojamas vienu gražiausių Anglijos miestelių.


Keltai i Pulą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Pulą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Pulą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Pulas

Keltai iš Poole miesto, esančio Anglijoje, plaukia į Prancūzijoje esantį Cherbourg. Kiekvieną rytą iš Poole išplaukia keltas į Cherbourg, vakare keltas grįžta atgal. Tvarkaraštis gali keistis, todėl patariama kiekvieną kartą planuojant kelionę, patikrinti atvykimo iš išvykimo laikus.

Keltas į Pulas – viena patogiausių krypčių

Keltas į Pulas– viena patogiausių krypčių. Tokią nuomonę patvirtina ne vienas argumentas.

  • kaip žinia, daugelis žmonių pageidauja, kad kelionės būtų greitos, tačiau tuo pat metu ir saugios bei patikimos. Būtent tokiomis savybėmis pasižymi kelionė į Poole;
  • turintys laisvo laiko ar planuojantys kelionę iš šio miesto tęsti tik po kelių dienų, Poole ras viską, ko reikia patogiai viešnagei – apgyvendinimo bei maitinimo įstaigas, lankytinus objektus, patrauklios susisiekimo sprendimus.;
  • kelionė į šį miestą yra suorganizuota taip, jog patogiai jausis ne tik suaugę, bet ir vaikai.