LOADING ...

Keltai į Putgardeną

Putgardenas – vos kelis kilometrus nuo Hanzos pirklių karalienės – Liubeko – nutolęs miestas. Putgardenas laikomas Vokietijos vartais į  Skandinaviją. Tačiau keliautojus čia atveja ne tik patogus susisiekimas, bet ir statūs uolų masyvai, nepakartojamo grožio paplūdimiai, nedideli ežerai ir kosmopolitiška erdvė.

Mieste kiekvieno amžiaus turistas atras mėgstamą veiklą. Istorijos entuziastus sužavės Petro ir Povilo koplyčia su 115 metrų apžvalgos bokštu. Į jį pakilus visas miestas lyg ant delno. Vaikai neliks abejingi linksmybėms nuotykių parke, paplūdimių turistų laukia rojus natūraliose pakrantėse. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjai pajus tikrą palaimą leisdamiesi į žygį dviračiais, o klubinėtojai galės mėgautis aktyviu naktiniu gyvenimu ir šokiais iki ryto. 

Keliaudami Putgardene nepraleiskite progos užeiti į vietos knygyną ir išsirinkti kelionės atvirukų, taip pat būtinai surenkite pikniką uolėtoje pakrantėje ir paragaukite tradicinių vietos patiekalų, kaimelio, rotušės aikštėje, esančiuose restoranėliuose.


Keltai į Putgardeną.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Putgardeną tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Putgardeną. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Putgardeną

Nuo 1963 metų į Putgardeno uostą reguliariai plaukia keleiviniai keltai iš Rodby. Keltai išplaukia kas 30 min. (tikslius atvykimo ir išvykimo laikus stebėkite keltų tvarkaraščiuose), o kelionė netrunka nei valandos.

Šiuo maršrutu plaukia net penki modernūs ir patogūs maršrutą aptarnaujančio „Scandlines” operatoriaus keltai: Deutschland, Prinsesse Benedikte, Schleswig-Holstein, Prins Richard, Holger Danske. Keltuose yra gausybė pramogų, o taip pat plaukiant šiais laivais daug nuolaidų ir lojalumo programų keleiviams leidžia nemenkai sutaupyti. 

Kodėl vykti keltu į Putgardeną yra patogiau nei kita transporto priemone?

Į Putgardeną vykti iš Rodby uosto keltu yra geriausias kelionės būdas:

  • Putgardenas yra nutolęs vos valandą kelio nuo Liubeko – vieno svarbiausių Vokietijos kultūros bei ekonomikos centro.
  • Putgardenas – jaukus kurortas su aktyviu naktiniu gyvenimu ir kosmopolitiška kultūra. Miestas garsėja savo nepakartojamo grožio pakrantėmis, architektūra, kulinarijos meistrų tradicijomis.
  • Šiuo maršrutu kelionė keltu trunka vos 45 min., o laivai į valandą išplaukia po du kartus. Tad yra labai patogu pasirinkti tinkamiausią kelionės laiką.
  • Keliauti galite nuosavu transportu ir kitame uoste nereiks rūpintis automobilio nuoma.
  • Keltuose yra restoranai, barai, vaikų žaidimų aikštelės, parduotuvės ir kitos paslaugos, Jūsų patogiai kelionei.