LOADING ...

Keltai į Raidą

Raidas yra nedidelis miestelis Vaito saloje. Miestelyje gyvena apie 24 000  žmonių. Kadangi tai yra vienas didesnių Vaito salos miestelių, į jį kasdienybės dėl daugybės reikalų atvyksta aplinkinių miestelių gyventojai. Miestelio centre yra įsikūrusios visos svarbiausios įmonės. Jame taip pat rasite ir visko, ko gali prireikti kiekvienam turistui, tam, kad jis galėtų mėgautis kokybiška viešnage – jūsų laukia viešbučiai, restoranai, kavinės, informacijos centras, kuriame vos per kelias minutes gausite atsakymus į visus iškilusius klausimus. Maža to, reikia  paminėti dar ir tai, jog Raidas yra turistams draugiškas miestas, kadangi visoje miestelio teritorijoje rasite daug informacinių nuorodų, kurių dėka bus lengva rasti jus dominantį objektą.

Na, o tuo atveju, jei rasite laiko ir jėgų išvykti šiek tiek toliau už miesto, jums atsivers visai kitokia panorama, jei galėjote stebėti mieste – už miesto rasite daug vaizdingų, romantika dvelkiančių vietovių, kurios puikiai tiks pasivaikščiojimams, šeimyninėms stovyklavietėms ar tiesiog ramiam poilsiui po įtemptos darbo savaitės.


Keltai i Raidą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Raidą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Raidą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Raidą

Jei svarstote, kaip patogiai, o svarbiausia – ypač greitai pasiekti į Vaito salos miestelį, tokiu atveju jūsų dėmesį turėtų patraukti kelionė katamaranu į Raidą. Tokius reisus vykdo keltų kompanija Isle of Wight, o maršruto trukmė tikrai nudžiugins visus, kurie mėgsta laiką taupančius sprendimus – kelionė truks tik 22 minutes. Ar gali būti greitesnis kelionės būdas?

Keltas į Raidą – viena patogiausių krypčių

Patogumas yra svarbus daugelyje sričių, o kelionės  - viena iš jų. Belieka tik pastebėti, kad neretai pasitaiko atvejų, kuomet patogi ar ne bus kelionė, tikrai nepriklauso nuo keliautojų, tačiau daugeliu atveju keliautojai tikrai gali priimti lemiamus sprendimus. Tuo atveju, kai kalbame apie keliones į Raidą, patogiosios bus ar ne, tikrai priklauso nuo pačių keliautojų – jei priimsite tinkamus sprendimas, kelionės bus ypač patogi ir kokybiška. Akivaizdu, kad kelionė katamaranu į Raidą yra tikrai patogus pasirinkimas, nes:

  1. trunka tik 22 minutes;
  2. keliaujama ypač patogiu katamaranu;
  3. kelionę galima planuoti bei bilietus įsigyti bet kuriuo sau patogiu metu.