LOADING ...

Keltai į Rionę

Rionė yra didžiausias miestas vakarinėje Bornholmo salos dalyje. Sala priklauso Danijai. Rionė (Ronne) buvo įkurta dar 1327 m. ir greitai tapo populiarus ir svarbus vietos žvejų kaimelis. Vėliau miestelis augo.

Rionė iki šiol liko autentiškas ir gražus miestas. Jis dėl patogios savo geografinės padėties turi ilgą gyvavimo istoriją. Uostamiestis yra unikalus ir turistus žavi karkasiniais namais, kurie lyg paminklai stovi iš abiejų akmenimis grįstų gatvelių pusių.

Keliautojai kviečiami aplankyti įspūdingą architektūros paminklą – Šv. Nikolo bažnyčią. Rionė laikoma sodų miestu. Praktiškai už kiekvieno namuko yra bent nedidelis sodas, o miesto centre nemažas parkas. Jame miestelėnai leidžia gražias ir šiltas dienas. Todėl į jį kviečiami ir turistai.

Rionė garsėja visu būriu muziejų. Didžiausias ir įspūdingiausias iš jų – miesto sodas su tradiciniai pastatais. Čia galima net užuosti viduriniosios klasės XIX – o amžiaus pabaigos kasdienybę. Statiniuose kepama duona krosnyje, gaminamos garstyčios, o sode auga Danijos provincijai būdingi augalai. 1687 – ais metais Danijos karalius Rionė apylinkėse pastatė įspūdingą tvirtovę su karinio jūrų laivyno baze, kurioje dabar veikia Gynybos muziejus.

Jeigu bus galimybė būtinai aplankykite miesto istorinį teatrą. Pasižvalgyti po į architektūros vadovėlius ir istoriją įrašytus statinius nepakartojama patirtis.


Keltai į Ronę.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Rionę tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Rionę. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltai į Rionę

Kiekvieną dieną į Rionę plaukia keltai iš Kiogės, Ystado ir Zasnico. Šiuos maršrutus aptarnauja

Bornholmstrafikken keltų operatoriaus laivas – Villum Clausen.

Kelionė keltu į Rionę yra patogi ir maloni kelionės alternatyva. Laivas plaukia net kelis kartus per dieną, o kelionės metu keleiviai kviečiami atsipalaiduoti ir pailsėti. Tai labiai viliojantis pasiūlymas.

Keltas maršrutu Rionė –  Ystadas yra patogi susisiekimo jungtis

Kelionė maršrutu Rionė – Ystadas yra vienas patogiausių susisiekimo būdų tarp Danijos ir Švedijos, nes:

  • Kelionė šiuo maršrutu trunka vos vieną valandą ir 20 min.
  • Kompanijos Bornholmstrafikken keltai šiuo maršrutu plaukia net dešimt kartų per dieną. Todėl yra patogu pasirinkti tinkamą kelionės laiką arba išvykti į neplanuotą, bet šaunią poilsinę kelionę.
  • Keliauti jūra galima nuosavu transportu. Kitame krante Jums nereiks ieškoti automobilių nuomos punktų. Taip išvengsite papildomo streso ir sutaupysite pinigų.