LOADING ...

Keltai į Rodbį

Rodbis – mažas Danijos miestelis, kuriame gyvena vos kiek daugiau nei 2 tūkst. gyventojų. Už penkių kilometrų į pietvakarius įsikūręs Rødbyhavn. Čia keliautojus traukia 1908 metais įkurtas uostas, kuris buvo atidarytas žvejybai ir komercijai tik 1912 metais. Tuo metu, miestiečiai pradėjo gaminti medicininę įrangą ir katerius, kuriais aprūpindavo pusę planetos gydymo įstaigų. Taip Rødbyhavn miestas suklestėjo ir pamažu tapo modernios pramonės simboliu.

Keliaudami Rodbis apylinkėse būtinai aplankykite gintaro muziejų, kuriame galėsite savo akimis išvysti garsųjį „Džeko akmenį”. Čia galima ne tik pamatyti įvairiausių dydžių ir formų gintarų, tačiau ir sužinoti apie jų medicinines savybes, susidarymo istoriją, bei vietas, kur dažniausiai jų randama.

Lalandijos– nuostabaus grožio gamtos kampelis ir minkšto smėlio paplūdimiai – sukurkite rojaus kampelį savo šeimai. Čia rasite įdomių parduotuvių, restoranų, galimybę šokinėti per mėlynas bangas vandens atrakcionų parke, žvejoti ir laipioti „Monky” erdvėje.

Taip pat nepraleiskite progos pasimėgauti skaniausia kava, Rodby miesto centre esančioje jaukioje kavinėje.


Keltai į Rodbį.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Rodbį tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Rodbį. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Rodbį

Į Rodbį keltai plaukia reguliariai iš Puttgarden (Vokietijos). Maloni kelionė jūra trunka vos

45 min., laivai išplaukia kas pusvalandį. Šiuo maršrutu plaukia net penki puikūs „Scandlines” keltai: Deutschland, Prinsesse Benedikte, Schleswig-Holstein, Prins Richard, Holger Danske.

Kelionė jūra yra vienintelis keliavimo būdas, kuris atgaivina. Jaukiuose laivuose rasite viską ko gali prireikti ramiam poilsiui arba smagioms pramogoms.

Keltas į Rodby – vienas populiariausių maršrutų

Kelto linija Rodby - Puttgarden  yra patogi susisiekimo priemonė tarp Vokietijos ir Danijos:

  • Nuo Rodby miestelio yra vos dvi valandos kelio traukiniu iki šalies sostinės – Kopenhagos.
  • Šiuo maršrutu kelionė keltu trunka vos 45 min., o laivai į valandą išplaukia po du kartus. Tad yra labai patogu pasirinkti tinkamiausią kelionės laiką.
  • Rodby mieste yra vienas didžiausių ir įdomiausių nuotykių parkų specialiai smagioms šeimos pramogoms, Danijoje – Lalandia.
  • Keliauti galite nuosavu transportu ir kitame uoste nereiks rūpintis automobilio nuoma.
  • Keltuose yra restoranai, barai, vaikų žaidimų aikštelės, parduotuvės ir kitos paslaugos, Jūsų patogiai kelionei.
  • Keliauti galima kartu su augintiniais.
  • Plaukiant šiuo maršrutu taikomos nuolaidos ir lojalumo programos.