LOADING ...

Keltai į Roskofą

Roskofas yra nedaug gyventojų (tik šiek tiek daugiau nei 3000 gyventojų) turintis miestelis šiaurės vakarų Prancūzijoje, puikiai žinomame Bretanės regione. Vietovė turi ypač vaizdingą pakrantę, iš kurios ne tik išplaukia laivai bei keltai, bet ir yra įsikūrę nemažai nedidelių restoranėlių, kuriuose galite paragauti tradicinių šio krašto patiekalų. Nors miestelis nedidelis, jo istorija yra ypač turtinga: 1375 metais miestelis buvo visiškai sugriautas ir tik vėliau atkurtas, o nuo 1522  iki 1550 metų čia vyko Motinos Kroas Batz bažnyčia.

Tai – vienas svarbiausių šio miestelio lankomų objektų. Įdomu ir tai, jog šiame miestelyje įsikūrusioje biologinėje stotyje savo atostogų metu profesines žinias gilindavo Lietuvos profesorius Tadas Ivanauskas. Beje, ši miestelį puikiai turėtų žinoti ir visi dviračių mylėtojai – būtent per šią vietovė driekiasi dviračių kelias,  jungiantis ne tik kelias pasaulio valstybes, bet visus dviračiais mėgstančius važinėti žmones.  Šio regiono pakraštyje raiste ir garsųjį, ypač daug turistų kasmet sulaukiantį Sen Mišelio vienuolyną. Nors miestelis nėra turtingas savo augmenija, gali pasigirti ypač didele vandens gyvūnijos įvairove. Maža to, šis miestelis tikrai sužavės visus tuos, kurie mėgsta lėtą tempą ir niekur  neskuba – Roskofo gyventojai šiek tiek primena ispanus: ypač daug laiko skiria poilsiui, ilgai mėgaujasi vakarienėmis draugų būryje, valgymui skiria ypatingą dėmesį, tad net ir eilinė vakarienė primena mažytę šventė, kuri tikrai verta susikurti ir čia atvykstantiems turistams.


Keltai į Roskofą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Roskofą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Roskofą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Roskofą

Į Roskofą reguliariai yra vykdomas maršrutas į Roslerą. Tai yra puiki galimybę greitai bei patogiai atvykti į Airiją, išvengiant kelionės maršrutu bei pasimėgauti puikiais Oscar Wilde kelto privalumais.

Keltas į Roskofą – viena patogiausių krypčių

Ši kryptis tikrai yra verta jūsų dėmesio, nes:

  • Roskofas ypač garsėja žuvies, jos produktų bei patiekalų iš jos įvairove – ką tik sugautos ar jau apdorotos žuvies galite įsigyti pakrantėse, tuo tarpu puikių žuvies patiekalų paragauti galėsite restoranuose;
  • miestelyje puikiai išvystytas susiekimas sausumo transporto priemonėmis (miestelį jungia keliai su daugybe kitų vietovių), maža to, yra vykdomi reisai įvairiomis kryptimis iš šio miesto uosto;
  • puiki galimybė vykti kartu su savo augintiniais.