LOADING ...

Keltai į Roslerą

Viena iš vietų, kurią galite aplankyti Airijoje, yra Rosleras. Jei manote, kad tai Rosleras yra dar vienas Airijos didmiestis, teks šiek tiek nusivilti – iš tiesų Rosleras yra nedidelis kaimelis, kuriame daugiausia žvejyba beišverčiančių gyventojų.  Miestelis įsikūręs už kelių valandų kelio nuo sostinės Dublino. Vis dėlto, ši vietovė pasižymi ir puikiu kraštovaizdžiu, o tai – būtina sąlyga nemenkiems turistų srautams. Būtent graži gamta ir yra vienas pagrindinių veiksnių, kodėl čia netrūksta turistų.

Augant Roslerą aplankančių žmonių skaičiui, pradėti statyti viešbučiai, prekybos centrai, viešbučiai, svečių namai, kavinės, restoranai, suvenyrų parduotuvės, įsikūrė ir vietinės užeigos, kuriose galima paskanauti tradicinių šio krašto patiekalų, ką tik pagautos žuvies. Vis dėlto, jei esate naktinio gyvenimo gerbėjas, Rosleras negalės tokios galimybės, tačiau, jei pageidaujate ramaus kokybiško poilsio, ši vietovė idealiai tam tiks. Nors klimatas drėgnas, orai poilsiui – palankūs, netrūksta saulėtų dienų. Ieškantys kokybiškų ar nebrangių apgyvendinimo paslaugų, prieglobstį pasirinktam naktų skaičiui ras viešbutyje ar svečių namuose. Esant poreikiui, galima rinktis apgyvendinimo įstaigą, teikiančią ir papildomas paslaugas. Ypač populiarus pasirinkimas yra jaukūs ir nedideli viešbučiai, suteikiantys galimybę papusryčiauti. Rosleras turi puikų paplūdimį, kuriame, esant palankiam orui, galėsite ne tik puikiai pailsėti, bet ir užsiimta kita veikla, pavyzdžiui, išbandyti vandens pramogas.


Keltai į Roslerą (Rosslare).jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Roslerą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Roslerą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Roslerą

Sprendimas plaukti keltu į Roslerą, gali tapti kokybiškos jūsų kelionės garantu. Iš Roslero  keltu galite vykti į Šerburą (vykdomos  kelionės atgal). Keliaudami užtruksite apie 18 valandų. Norintys iš Roslero vykti Šerburą, turėtų iš anksto  pasidomėti tvarkaraščiu. Keltų bilietus rezervuokite iš anksto – daugiau galimybių įsigyti bilietą reikiamu metu už patrauklią kainą (planuojantys vykti su gyvūnais, turi apie tai pranešti papildomai).

Keltas į Roslerą - viena patogiausių krypčių

  • Reguliarus reisų skaičius leidžia patogiai planuoti savo keliones;
  • Neribotas bagažo kiekis užtikrina, kad į kelionę galite pasiimti tiek daiktų, kiek reikia;
  • Keltu į Roslerą galite tiek su automobiliu, tiek be jo;
  • Garantuojamas puikus laisvo laiko praleidimas bet kokio amžiaus keleiviams;