LOADING ...

Keltai į Rostoką

Rostokas yra didžiausias Vokietijos Maklenburgo regiono miestas, įsikūręs aplink Varno upę. Jis garsėja kaip puikus kurortas, kuris jau XIV- ame amžiuje visoje Europoje buvo garsus Rostoko Universitetu. Jis veikia ir ruošia jūreivius iki šiol.

Rostokas – miestas, kurio gyvenimas verda centrinėje Turgaus aikštėje prie centrinės Rotušės. Į šį miestą turistus traukia laivų statybos ir laivininkystės muziejus, nedidelis, tačiau jaukus senamiestis ir puikios pakrantės. Taip pat žavus kultūros istorijos muziejus ir Zoologijos sodas.

Kiekvienais metais, Rostoke rengiamas Hanzos buriavimo festivalis. Regatos metu pasirodo didingi miesto istoriniai burlaiviai.

Miesto pasididžiavimas  - Trys Rostoko bažnyčios, garsiausia iš jų  - Šv. Petro bažnyčia  (Petrikirche) yra prie senojo Žvejų bastiono (šiuo metu išlikusi sienos dalis ir kelios istorinės patrankos) ir nuo XV – o amžiaus gyvuojantis Rostoko universitetas, kuriame studentai mokomi romantiško jūrininko amato.

Svečiuojantis Rostoke nepraleiskite progos apsilankyti vietinėje užeigoje, apžiūrėti plytinės gotikos palikimą senamiestyje.


Keltai į Rostoką.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Rostoką tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Rostoką. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Rostoką

Į Rostoką keltai plaukia iš Teleborgo. Maršrutu Teleborgas – Rostokas ir Rostokas - Teleborgas su jaukūs Stena line keltai - Skane ir Mecklenburg-Vorpommern.

Keltai iš Rostoko į Treleborgą ir į Rostoką iš Treleborgo plaukia kiekvieną dieną. Kelionė trunka septynias valandas.

Keleiviai turi puikią galimybę keliauti su savo augintiniais. Tereikia apie tai pranešti bilietų rezervacijos metu.

Nepraleiskite progos ramiai pabaigti darbus, kuriems reikalingas nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys ir, beabejo, pailsėti - papramogauti. 

Abudu keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių.

Teleborgas - Rostokas maršrutas yra vienas patogiausių susisiekimon jungčių

Teleborgas – Rostokas yra viena patogiausių susisiekimo jungčių tarp Vokietijos ir Švedijos:

  • Teleborgas – Rostokas yra regionų kultūriniai ir ekonominiai centrai.
  • Keltai šiuo maršrutu plaukia kiekvieną dieną, o kelionė trunka vos septynias valandas. Todėl keleiviams yra patogu pasirinkti tinkamiausią kelionės laiką.
  • Keltais galite plaukti su nuosava transporto priemone bei augintiniais.
  • Skandinavijos gyventojams šis maršrutas patogiausias ir greičiausias būdas patekti į Centrinę Europą, o vokiečiams ir žemyninės Europos gyventojams – į Skandinaviją.