LOADING ...

Keltai į Roterdamą

Roterdamas   - vienas populiariausių Olandijos miestų, kuris lankytojus traukia pikantiškomis pramogomis, tradiciniais olandų gėrimai bei patiekalais, o taip pat laisvo laiko praleidimų būdų įvairove: dieną galite lankyti klasika alsuojančius muziejus, o naktį pasinerti į triukšmingas naktinį gyvenimą. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad Roterdamas puikiai  tinka ne tik tuo atveju, jei norisi turiningai pakeliauti, bet ir gali tapti puikiu tranzito tašku – iš šio miesto paprasta pasiekti ne tik kitus Olandijos miestus, bet ir kitas Europos šalis.                     

Roterdamas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori daug ir visko: šiame mieste rasite muziejus, architektūros statinius, teatrus, naktinius klubus, įvairių virtuvių restoranus, suvenyrų parduotuves, prabangių prekių butikus ir kt. Jei turite daugiau laisvo laiko, nepraleiskite progos pasivažinėti ir dviračiais po šį miestą – keliaudami šia transporto priemone išvysite daug žavingų vietų.


keltai į Roterdama.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Roterdamą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Roterdamą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Roterdamą

Roterdamą galite pasiekti įvairiais būdais. Savaime suprantama, jų pasirinkimas priklauso nuo to, kur gyvenate: jei jūsų nuo šio miesto neskiria  jūra, tokiu atveju Roterdamą yra ypač lengva pasiekti tarptautinius maršrutus vykdančiais autobusais arba nuosavu automobiliu. Vis dėlto,  jei nuo šio miesto jus skiria  jūra, pavyzdžiui, gyvenate Anglijoje, tokiu atveju teks ieškoti kitų būdu, kaip pasiekti šį žavingą Olandijos miestą. Akivaizdu, kad sprendimas pasiekti Roterdamą keltu yra pats geriausias. Prieš planuojant kelionę, beliks tik susipažinti su atvykimo ir išvykimo laikais. Iš Anglijos į šį miestą vykstantiems asmenims, kelionė truks ne tiek jau ir trumpai – 12 valandų. Vis dėlto, šis laikas tikrai neprailgs, kadangi laiką leisite jaukiose kajutėse, kuriose turėsite galimybė tiek pamiegoti, tiek ramiai knygą paskaityti. Maža to, nuobodžiauti tikrai neteks – jūsų laukia maitinimo įstaigos, kino teatrai, parduotuvės.

Keltas į Roterdamas  - viena patogiausių krypčių

  • keltai iš Anglijos į šį Olandijos miestą plaukia kiekvieną dieną – rinkitės labiausia sau tinkančią;
  • būtent Roterdame savo pasirodymus rengia visame pasaulyje garsūs atlikėjai;
  • mieste gausu futuristinio stiliaus pastatų, tad viešnagė į Roterdamą idealiai tiks, kurie mėgsta modernų stilių.