LOADING ...

Keltai į Rusiją

Rusija - kad ir kokiais politiniais atspalviais pieštumėme mūsų didžiąją kaimynę ir didžiausią pagal plotą pasaulio valstybę, ši šalis – tai savitos kultūros lopšys. Rusija didžiuojasi kita, nei Vakarų Europoje, religija, papročiais, raštu, o nepaisant visų skirtumų, ji tokia pažįstama ir sava. Sakoma, kad valstybės, kuri driekiasi nuo Baltijos jūros iki Ramiojo vandenyno, nepavyksta pažinti per visą gyvenimą, tačiau pakanka vienos dienos, kad ją pamiltum amžiams.


keltai_i_rusija.jpg

Kelto reisų į Rusiją tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Rusiją. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Maloniausia kelionė keltu

Iš Suomijos į Rusiją galima nuvykti autobusu, lėktuvu, keltu ir automobiliu ar net traukiniu. Tačiau vykstant kelioms savaitėms tikrai nesinori porą parų kratytis autobuse ar automobilyje, o kelionė lėktuvu yra apipinta apribojimais ir taisyklėmis. Todėl kelionė keltu yra patogiausias ir maloniausias kelionės būdas.

Į Rusiją maršrutai iš Suomijos, Švedijos ir Estijos vyksta reguliariai. Vieni populiariausių yra Helsinkis – Sankt Peterburgas, Stokholmas – Sankt Peterburgas, Talinas – Sankt Peterburgas, Ryga – Sankt Peterburgas. Keltai šiais maršrutais plaukia net tūkstantį kartų per metus, o tai yra kiekvieną dieną plaukiantys St. Peter Line keltai. Taip pat kelis kartus per dieną kruizai kursuoja populiariausiu maršrutu Sankt Peterburgas – Helsinkis.

Įdomūs faktai apie Rusiją:

Rusija stereotipais apgaubta valstybė, o dažniausiai pati ir kuria apie save stereotipų ir mitų rūko uždangą. Juk tai kontrastinga atšiaurių tundrų ir bekraščių stepių, didingų kalnų ir modernių miestų visuma. Keliautojai iš visos planetos keliauja į Rusiją, norėdami pažinti ir atrasti šiauriausią Euroazijos valstybę:

  • Kelionė šalies sostinėje – Maskvoje ir Rusijos kultūros lopšiu tituluojamame Sankt Peterburge – tai lyg nauji pojūčiai skonio rezeptoriams, o taip pat nauji atradimai pasaulėžiūrai praplėsti. Keliaudami Sankt Peterburge nepraleiskite progos pasigrožėti tiltų pakėlimo ceremonija, paplaukioti kanalais. Čia yra vienas didžiausių pasaulio muziejų - Ermitažas, netoli nuo jo - milžiniški žiemos rūmai (buvusi carų rezidencija).
  • 2012 metais kai kuriose regionuose rinkėjų aktyvumas buvo 146 proc., kuomet Vladimirą Putiną pakartotinai išrinko Rusijos prezidentu.
  • Rusijos paviršiaus plotas yra didesnis už plutono planetos.
  • Daugelyje lankytinų objektų bilietų kainos užsieniečiams yra kiek diesnės nei vietiniams.
  • Rusiją galima aplankyti neprašant vizos, o tiesiog įsigyjus trumpą kruizą keltu Helsinkis – Sankt Peterburgas.


Pateikiame miestus susipažinimui į kuriuos plaukią keltai