LOADING ...

Keltai į Rygą

Rygos laisvasis uostas yra įsikūręs prie Dauguvos žiočių, Rygos įlankoje. Tai net penkiolikos kilometrų ir daugiau nei šešių tūkstančių hektarų ploto teritorija, kuri kasmet aptarnauja 4 040 laivų.  

Ryga – Baltijos šalių perlas, turintis autentišką senamiestį, kuris iki šiol stovi lyg Art Noveau architektūros stiliaus paminklas. Senamiestį geriausia apžiūrėti žingsniuojant pėsčiomis. Pirmoji stotelė turėtų būti Švento Petro bažnyčia, nuo kurios bokšto atsiveria įspūdinga miesto panorama. Nepraleiskite progos pamatyti Gildijų namus. Šie, angliškos gotikos statiniai atmena dar XIV amžių. Eidami senamiesčiu stabtelkite vienoje iš mažų kavinių ir paragaukite tradicinio Rygos balzamo. Iš žolelių pagamintas gėrimas laikomas vaistu nuo visų ligų.

Svečiuojantis Latvijos sostinėje pasinaudokite galimybe nuvykti į Rygos zoologijos sodą, kuriame rasite net 405 rūšių gyvūnų - iš jų 40 puikuojasi Raudonoje knygoje.

Rygos istorija prasideda nuo XIII amžiaus. Per tą laiką jos istorija ne kartą kirtosi su Lietuva. Lietuviams iki kraujo pažįstami laikotarpiai ir latvių kova su okupacija įamžinta Okupacijos muziejuje.


Keltai į Rygą.jpeg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Rygą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Rygą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Rygą

Keltai į Rygą reguliariai plaukia iš Stokholmo. Maršrutu Ryga – Stokholmas keltas plaukia kiekvieną dieną. Šiuo maršrutu plaukia modernus keltas „Isabelle”. Tai šiuolaikiškas laivas, kuriame gausu puikiausių restoranų, patogių poilsio erdvių, bei pramogų.

Jėgas galėsite atgauti erdviose kajutėse, o visuomet pasirengęs pagelbėti personalas Jūsų lauks net aštuoniuose įvairių stilių restoranuose.

Kelte „Isabelle” atsipalaiduoti galėsite SPA ir saunos centre, o norintys turės galimybę naudotis konferencijų sale ir visa, joje esančia, konferencijų įranga. Salėje telpa net iki 395 žmonių.

Kelionė laivu yra Jūsų įsimintinų potyrių ir nuostabaus laiko garantas.

Keltas į Rygą – greičiausias ir patogiausias maršrutas

Kelto linija Ryga – Stokholmas yra itin komfortiška susisiekimo jungtis tarp Latvijos ir Švedijos:

  • Keliaujantiems keltu nėra jokių bagažo apribojimų;
  • Keltai plaukia kiekvieną dieną, todėl galėsite pasirinkti patį patogiausią kelionės laiką.
  • Kelionė jūra atgaivina, Jūs galėsite smagiai praleisti laiką pramogaujant.
  • Ryga ir Stokholmas yra sostinės, todėl šiuose uostamiesčiuose yra ne tik gausu lankytinų objektų, tačiau ir patogus susisiekimas su visomis susisiekimo jungtimis.