LOADING ...

Keltai į Sandefjordą

Sandefjordas – vos valandos kelio nuo Norvegijos sostinės Oslo esantis miestas. Todėl tai idealus pasirinkimas norintiems išlaikyti pusiausvyrą tarp aktyvios kelionės po Europos sostines ir ramiai praleisto laiko su šeima arba individualiai, atsiribojus nuo miesto šurmulio.

Sandefjordo mieste pasigrožėkite saulėlydžiu, fiordais ir nuostabiu kraštovaizdžiu. Pasivaikščiokite miesto gatvelėmis ir užsukite į vieną iš rotušės aikštėje, esančių restoranėlių.  

Keliautojams paprastai palieka įspūdį labai malonūs ir paslaugūs vietos gyventojai. Atrodo taip netoli nuo pagrindinių susisiekimo automagistralinių kelių, o vaikštant miestelio gatvėmis, išnyksta laiko pojūtis.

Vėliau būtinai skirkite laiko susipažinimui su Oslu. Norvegijos sostinėje, apart daugybės svarbių objektų, būtinai aplankykite Vikingų laivų muziejų (iš įvairių vietovių surinktos laivų liekanos. Įspūdingiausia tai, kad kai kurios iš jų siekia net IX amžių). Taip pat aplankykite „Holmenkollen” slidinėjimo muziejų su bokštu. Čia rasite net 4 tūkst. metų siekiančios slidinėjimo istorijos eksponatų, o nuo bokšto galėsite pasimėgauti labai gražia panorama.


Keltai į Sandefjorda.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Sandefjordą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Sandefjordą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Sandefjord

Į Sandefjordą galima nuvykti keliais keliavimo būdais. Tačiau, neabejotinai, maloniausias iš jų – kelionė keltu. Iš Stromstado miesto į Sandefjordą kompanijos Color Line keltai plaukia net kelis kartus per dieną. Kelionė šiuo maršrutu trunka 2,5 val. Plaukiant moderniais keltais Bohus ir Color Viking, laikas praskrieja žaibišku greičiu. Belieka mėgautis laivuose esančiomis pramogomis.

Keltu į  Sandefjord

Maršrutas Stromstad – Sandefjord yra vienas patogiausių ir greičiausių susisiekimo jungčių,  kelionės pasirinkimo būdų:

  • Sandefjordas – šalia Norvegijos sostinės Oslo įsikūręs miestelis. Todėl ši kryptis patogi keliaujantiems į Oslą.

  • Kelionė maršrutu Stromstadas – Sandefjordas trunka vos 2,5 val. Laivai šiuo maršrutu plaukia kiekvieną dieną. Todėl šis maršrutas pats palankiausias pasirinkimas spontaniškoms kelionėms.

  • Keliauti keltu galima su nuosavu transportu. Argi nemalonu žinoti, kad vos išlipus į kitą krantą nereiks dairytis automobilių nuomos punktų, o vėliau dar jose įsipareigoti grąžinti automobilį? Tai puiki žinia keleiviams, kurie ruošiasi keliauti savarankiškai Norvegijoje arba pasukti link Suomijos.

  • Laivuose gausybė pramogų, restoranų bei galimybė pabaigti projektus, konferencijų salėje. Todėl Sandefjordo krantus pasiekiate pailsėję, kupini jėgų ir pabaigę visus darbus.
  • Maršrutas Stromstadas – Sandefjordas yra vienas patogiausių ir greičiausių susisiekimo jungčių,