LOADING ...

Keltai į Sen Malo

Sen Malo yra miestas, esantis Prancūzijoje, Bretanės regione. Miestas įsikūręs ypač vaizdingoje La Manšo sąsiaurio pakrantėje,  Šiame uoste yra puikiai išvystyta maisto bei žvejybos pramonė. Taigi, jei  svečiuositės šiame mieste, turėsite puiki galimybę paragauti nepakartojamo skonio žuvies gaminių. Manoma, kad pirmieji šio miesto gyventojai atsikėlė iš Dž. Britanijos.

Įdomu tai, kad šis miestas nuo senų senovės yra vadinamas piratų miestu. Vis dėlto, nėra jokių tikslių istorinių duomenų, ar šiame mieste iš tiesų gyveno piratai. Jei planuojate lankytis šiame mieste, savo viešnagę suplanuokite taip, jog liktų laiko aplankyti žymiausius šio miesto objektus. Tai – St Malo pilis, Nacionalinis fortas, jūrų uostas, St Malo katedros vitražas. Na, o tie, kurie nori pasyvaus laiko praleidimo bei palepinti savo akis puikiais vaizdais, turėtų pasivaikščioti šio miesto krantinėmis – čia atsiveria puikūs vaizdais. Vietiniai gyventojai ypač mėgsta akmenis- galima išvysti daug akmeninių namų, dekoracijų, tvorų.


Keltai i Sen Malo.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Sen Malo tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Sen Malo. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Sen Malo

Sen Malo yra jūrinė jungtis  tarp Prancūzijos bei Anglijos, o tuo pačiu ir greitas bei saugus būdas nuvykti iš vienos šalies į kitą. Būtina akcentuoti, kad šio maršruto tvarkaraštis keičiasi kone kiekvieną mėnesį, todėl planuojant savo kelionę yra būtina  patikrinti atvykimo bei išvykimo laikus. Kelionė netrumpa, o keltai į St Malo išplaukia vėlai vakare, todėl visą naktį galėsite skirti jaukia ir kokybiškam poilsiui, o ryte ir vėl tęsti kelionę ar viešnagę Sen Malo  mieste.

Keltas į Sen Malo – viena patogiausių krypčių

Pats metas sužinoti priežastis, dėl kurių drąsiai galima sakyti, kad keltai į St Malo yra viena patogiausių krypčių.

  • tai – greitas bei patogus būdas atvykti į Prancūziją;
  • reisai vykdomi moderniais keltais;
  • šiame mieste rasite daug kavinių, restoranų, lankytinų objektų;
  • kelionę galima suplanuoti iš anksto, vykti kartu su naminiais gyvūnais;
  • svarbiausi šio miesto turistiniai objektai – viduramžių miesto siena, St Malo pilis, Solidoro bokštas, gotikinį Šv. Vincento katedra, Šatobriano (rašytojo) kapas.
  • iš St Malo patogu pasiekti daugelį kitų Prancūzijos vietovių.