LOADING ...

Keltai į Sent Helierą

Sent Helieras yra Džersio salos, esančios prie Prancūzijos krantų, sostinė bei didžiausias miestas. Šis miestas  (dėl savo ploto), yra svarbiausias salos centras: čia veikia visos svarbiausios salos įmonės, vyksta prekyba. Tiems, kurie į Sent Helierą atvyksta turistauti, čia gausu ir lankytinų objektų,  kuriuos iš tiesų verta pamatyti savo akimis. Svarbiausi iš jų yra muziejai, bažnyčios, kavinės bei restoranai, kuriose galite paragauti puikių tradicinių šio krašto patiekalų. Priklausomai nuo to, kada atvyksta, galite patekti į vieną iš čia ypač populiarių festivalių. Bene daugiausiai dėmesio sulaukia prieš Šv. Kalėdas vykstantys festivaliai, kuriose netrūksta geros nuotaikos, galima įsigyti šventinių dekoracijų bei skanumynų.


Keltas i Sent Helieras.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Sent Helierą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Sent Helierą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Sent Helierą

Šiame mieste ir yra uostas, kuris vaidina ypač svarbų vaidmenį: įvertinus tai, jog salą pasiekti sunku (to nepadarysite kai kuriomis kitomis transporto priemonėmis), kelionės keltu tampa ypač patraukliu sprendimu. Būtent keltais atvykstama į Sent Heliero uostą, iš kurio nesunku pasiekti ir kitas salos vietoves. Keltais vykdomi įvairūs maršrutai, o vienas iš jų yra Sent Helieras – Pulas.

Keltas į Sent Helierą  - viena patogiausių krypčių

Svarbu suprasti, kokie yra svarbiausi šio pasirinkimo privalumai. Jei keltu nuspręsite vykti į Sent Helierą, tokiu atveju būtina žinoti, kad tai yra vienas patogiausių sprendimų, kokį tik gali priimti keliautojas. Taigi, pats metas išsiaiškinti, kokie yra šio pasirinkimo privalumai, ir, kodėl keltas į Sent Helierą drąsiai gali būti vadinamas viena patogiausių krypčių.

  • tuo atveju, jei pasirinksite reisą iš Pulo į Sent Helierą, dėmesį verta atkreipti į tai, jog tai yra greičiausias būdas iš Anglijos atvykti į Džersį;
  • vykstantys šiuo reisu turi galimybę rinktis iš skirtingų išvykimo laikų, todėl labai tikėtina, jog apvyks rasti laiką, kuris geriausiai atitinka jūsų, kaip keliautojo, poreikius;
  • plaukiama moderniais keltais, todėl kelionė patiks ir tiks bet kokio amžiaus keliautojui;
  • jei manote, kad pati geriausia kelionė gali būti tik tuo atveju, kai turite galimybę keliauti kartu su savo mylimu augintiniu, tuomet belieka tik pasidžiaugti – bus sudarytos visos galimybės keliauti kartu su augintiniu.