LOADING ...

Keltai į Sent Piter Portą

Sent Piter Portas yra Gernsio salos sostinė. Tačiau šis miestas svarbus ne tik todėl, kad turi sostinės statusą, bet ir todėl, jog būtent šiame veikia daug svarbių įmonių, o į sostinę dėl įvairių priežasčių kasdien atvyksta gyventojai net iš pačių tolimiausių šios salos kampelių. Tačiau šis miestas svarbus ne tik dėl išvardintų  priežasčių, bet ir dėl to, kad būtent šiame mieste veikia uostas, atveriantis susiekimo galimybes su kitomis salomis bei šalimis.


keltai i Sent Piter Portas.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Sent Piter Portą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Sent Piter Portą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Sen Piter Portas

Į šiame mieste veikiant uostą plaukia keltai iš įvairių salų bei šalių. Viena iš galimų krypčių yra Pulas – Gernsis. Belieka tik pridurti, kad tai yra puikus ir greitas, o svarbiausia – ypač patogus būdas Anglijos gyventojams bei svečiams atvykti į Gernsio salą, Sent Piter Portą.

Keltas į Sent Piter Portą  - viena patogiausių krypčių

Jau minėjome, kad kelionė į Sent Piter Portą yra ypač patogus pasirinkimas tiems, kurie nori atvykti nori vykti į Gernsio salą, tad belieka sužinoti pagrindinius argumentus,  kurie patvirtina tokį teiginį.

  • tie, kurie renkasi maršrutą Pulas- Sent Piter Portas, turi žinoti, kad tai yra greičiausias būdas iš Angliją atvykti į šią salą. Taigi, toks pasirinkimas idealiai tinka tiems, kurie nori taupyti savo laiką;
  • dar viena priežastis, dėl kurios, galima sakyti, kad keltai į Sent Piter Portą yra ypač patogus pasirinkimas, yra ta, kad keliautojams siūloma rinktis iš daugybės skirtingų atvykimo laikų. Belieka tik pridurti, kad tai yra galimybė keliauti tuomet, kuomet iš tiesų yra poreikis, išvengiant būtinybės taikytis prie reiso laiko;
  • tai, jog nėra jokių bagažo apribojimų, suteikia galimybę į kelionę pasiimti tiek daug, kiek jų reikia, nepaisant griežtų limitų – belieka tik iš anksto sudaryti būtinų daiktų sąrašą;
  • kadangi reisai yra vykdomi šiuolaikiškais keltais, kurie kiekvienam keliautojui gali pasiūlyti labai daug veiklos, belieka tik pridurti, kad kelionės laiką galėsite leisti turiningai. Na, o pasirinkimų yra tikrai labai daug: nuo knygos skaitymo, iki galimybės grožėtis puikiais gamtos vaizdais; nuo galimybės mėgautis kava ir desertais, iki galimybė stebėti animacinius filmukus.