LOADING ...

Keltai į Šerburgą

Šerburgas – daugiau nei 40 000 gyventojų turintis Prancūzijos miestas, esantis prie žavingo La Manšo sąsiaurio. Būtent tai, jog šis miestas įsikūrė tokioje puikioje vietoje, ir lemia faktą, kad šiandien ši vietovė yra gausiai lankoma turistų, ypač sezono metu. Maža to, čia puikiai išvystytas vandens turizmas – mieste gausu jachtų, prieplaukų, taip pat ir poilsio bazių, kuriose galime  ne tik puikiai, bet ir naudingai praleisti laiką.

Mieste išvystytas ir jūrinis turizmas, žvejybos pramonė, statomi laivai. Visą šią infrastuktūrą išvystyti nebuvo sunku, o taip pat ir sulaukti gausaus turistų skaičiaus, dar ir dėl vienos priežasties – patrauklaus klimato: vasaros čia ypač šiltos, o žiemos – švelnios. Palankios klimato sąlygos suformavo ir dekoratyvią augmeniją – gausu agavų, palmių, mimozų, vijoklinių, žydinčių augalų. Taigi, jei mylite gamtą, būtent šiame mieste tikrai rasite kuo pasigrožėti.


Keltai į Šerburgą (Cherbourg) .JPG
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Šerburgą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Šerburgą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Šerburgą

Viena iš jų – galimybė plaukti keltu (iš Šerburgo į Dubliną ir atvirkščiai). Kelionė į vieną pusę trunka apie 18 valandų. Norintys vykti turėtų patikrinti išvykimo ir atvykimo laikus tvarkaraštyje. Į Šerburgą plauksite Oscar Wilde keltu, kuriame rasite: jaukias bei patogias kajutes; maitinimo įstaigas, kuriose – ne viena dešimtis puikių patiekalų bei gėrimų.

Keltas į Šerburgą  - viena patogiausių krypčių

Yra daug priežasčių, dėl kurių galima sakyti, kad keltas į Šerburgą – viena patogiausių krypčių:

  • išvykimo laikai dėl nenumatytų aplinkybių yra keičiami ypač retai, todėl tikimybė, kad teks keisti savo planus yra ypač maža;
  • Šerburgas – miestas, kuris idealiai tiks įvairiais atvejais: tiek tuomet, jei ruošiatės keliauti su šeima; tiek tuomet, jei planuojate vykti su draugų kompanija ar vienas – tinkamos veiklos rasite visais atvejais;
  • prancūzai garsėja puikiu maistu, kokybiškais ir išskirtiniais maisto produktais, vynu. Belieka tik pridurti, kad Šerburgas yra vienas iš tų Prancūzijos miestų, kuriame taip pat turėsite galimybę paskanauti tradicinių prancūziškų maisto produktų, patiekalų, vyno. Beje, prancūziškas vynas ir užkandžiai yra ne tik tai, ką verta išbandyti viešnagės metu, bet ir gali tapti ir puikiomis lauktuvėmis šeimos nariams bei draugams.