LOADING ...

Keltai į Šetlandą

Šetlando salos yra vienas iš Britų salyno salynų. Šis salynas skalaujamas dviejų – Norvegijos ir  Šiaurės jūrų. Tai, jog salynas iš visų pusių yra supamas vandens, labai apsunkina   ir apriboja keliavimo galimybes. Būtent dėl šios priežasties kelionės keltais yra puikus ir ypač patogus pasirinkimas. Reisus į šį salyną iš Škotijos vykdo kompaniją Northlink Ferries. Salynas priklauso Škotijos sričiai, o bendras jo plotas sudaro 1500 kv. km plotą. Nėra tikslių duomenų, kuomet primą kartą buvo paminėtas šio salyno vardas, tačiau yra žinoma, kad pirmieji šios salos gyventojai, kaip ir daugelio kitų šioje teritorijoje esančių salų, buvo piktų genties žmonės. Dar vėliau į salyną atsikraustė skandinavai. Iš viso salyną sudaro 100salų, o dalis iš jų yra negyvenamos. Salų krantai yra ypač išraiškingi: įvairių formų, raižyti, statūs. Visai tai susiformavo per ledynus. Salų gyventojai teikia pirmenybę avių ir  naminių paukščių auginimui. Laukinė gamta žavi  įvairia kalnų augmenija.


Keltai į Šetlandą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Šetlandą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Šetlandą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Kelto reisų į Šetlando salas tvarkaraštis

Jei ieškote, greito ir patogaus būdo, kaip iš Škotijos atvykti į Šetlando salas, verta rinktis kompanijos Northlink Ferries organizuojamus reisus į Šetlando salas. Vienas iš pasirinkimų yra Lerviko miestas.

Patogi, turininga ir greita kelionė keltu

Keliaudami į Šetlando salas, suprasite, ką reiškia patogi ir turininga kelionė. Šios dvi savybės yra garantuojamos, kadangi keleiviai plaukia ypač moderniais keltais, kuriuose yra viskas, kad kelionė keltų tik pačius geriausius prisiminimus. Patogios, viešbučio kambarius primenančios kajutės bei daugybė pramogų, sužavi kiekvieną kelionės dalyvį.

Ką veikti Šetlando salose?

Ką veikti atvykus į Šetlando salas? Jei vykstate lankyti giminaičių ar draugų, tokiu atveju atsakymas į šį klausimą yra aiškus, tačiau tiems, kurie vyksta turistiniais tikslais, verta pasidomėti, ką galima veikti ir pamatyti Šetlando salyne.

  1. Žavinga gamta – Šetlando salyne pamatysite viską, ko reikia, kad galėtumėte pasakyti, jog pamatyti vaizdai buvo vieni gražiausių, kokius tik teko regėti. Tai – kalnai, fiordai, įvairiai raižytos krantinės; paplūdimiai;
  2. Čia taip pat rasite ir įvairaus stiliaus bei laikmečio statinių, o  turgeliuose galėsite įsigyti vietinių užaugintos produkcijos.