LOADING ...

Keltai į Seydisfjordurą

Seydisfjorduras – mažas žvejų kaimelis, įsikūręs tarp dviejų gražių kalnų viršūnių. Mieste gausu senų, medinių namų. Miestelis laikomas vienu gražiausių Islandijos vietų ir ne tik dėl įspūdingos gamtos, tačiau ir unikalios medinės miesto architektūros. Poetai šią vietą vadina kalnų saugomu perlu.
Miestas buvo pastatytas 19 amžiuje. Iki šiol čia neišaugo jokių modernių dangoraižių. Toks istorijos užkonservavimas sukuria įspūdingą aurą. Būtinai pasivaikščiokite šiomis gatvelėmis ir užsukite į vieną iš daugelio jaukių, vietinių, restoranėlių. Čia skirkite bent valandą tradicinio aksominio pudingo, žuvies sklindžių bei mėlynių kisieliaus vaišių ragavimui.
Keliaudami mieste būtinai užsukite į menų centrą, kuriame yra įsteigtos pačios didžiausios apylinkių meno galerijos. Jose daug modernaus meno kūrinių, kuriuose atsispindi gamtos motyvai.
Gamtos mylėtojai tikrai pasijus lyg rojuje. Juk čia yra patys geriausi Islandijos pėsčiųjų takai su kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu. Netoli Seydisfjordur teka upė, kuri baigiasi krioklių virtine, už miesto esančiame nacionaliniame parke.
Kaimelyje supranti ką reiškia sustojęs laikas. Išmoksti vertinti kiekvieną akimirką ir pats, pamažu, persijungi natūralesniam dienos ritmui.


Keltai į Seydisfjordurą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Seydisfjordurą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Seydisfjordurą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Seydisfjorduras

Į Seydisfjorduro miestą reguliariai plaukia laivai iš Danijos uosto – Hirtshals. Maršrutą aptarnauja kompanija Smyril Lines. Kelionė šiuo maršrutu trunka 38 val., o juo plaukia šiuolaikiškas keltų operatoriaus laivas Norrona. Kruizinės kelionės vyksta kelis kartus per savaitę.

Keltas į Seydisfjordur - vienas potogiausių maršrutų

  • Maršrutas Seydisfjordur – Hirtshals yra populiarus maršrutas, nes:
  • Seydisfjordur – jaukus Islandijos miestelis, mylimas ir keliautojų traukos centru tapęs, dėl nepaprastai gražios gamtos, autentiškos architektūros, bei patogaus susisiekimo su kitais strategiškai svarbiais taškais.
  • Tai atokiausias Seydis fjordo taškas. Miestas įkurtas XIX – ame amžiuje Norvegijos žvejams. Miestelis – lyg muziejus po atviru dangumi.
  • Tai tikras motociklininkų, kemperių ir kitokio transporto mėgėjų keliautojų rojus. Visi atranda savo svajonių Islandijos kampelį.
  • Kelionė iš Danijos trunka apie 14 val. Taip pat stojama Farerų salose. Dėl to kelionė tampa tik turtingesnė. Kelionė jūra dovanoja daug staigmenų.
  • Keliauti galima nuosavu transportu, o tai labai patogu, atvykus į šį rojaus kampelį.
  • Keltai šiuo maršrutu plaukia kelis kartus per savaitę.
  • Keltų operatorius turi paruošęs visą pažintinę programą ir ekskursijų paketą savo keleiviams.