LOADING ...

Keltai į Skrabsterį

Skrabsteris yra labiausia į Šiaurę nutolęs Škotijos taškas. Žavingas miestas, kurį aplankyti yra verta dėl daugelio priežasčių. Šis miestas labai patiks visiems žvejoti mėgstantiems bei  be žuvies negalintiems turistams, mat žuvis čia yra ypač vertiname, o taip pat apstu vietų, kuriose galia žvejoti ar nusipirkti jūros gėrybių. Tačiau tai dar ne viskas – šis  miestas sužavės jus nuostabia gamta: čia netrūksta nei ežerų, nei kalnų, nei fiordų. Jei vienas mėgstamiausių jūsų laisvalaikio užsiėmimų yra buvimas gamtoje, tai galite būti tikri, kad šiame  regione rasite  daug sau ypač tinkančių bei patinkančių vietų. Na, o, jei nei žuvis, nei gamta jūsų nedomina, reikėtų prisiminti ir dar vieną dalyką, kuo ypač garsėja šis miestas. Tai- golfas. Šiame regione golfo žaidimas yra ypač vertinamas, veikia daug golfo klubų.

Tačiau ir tai dar ne viskas – jei norite, kuo geriau pažinti regioną ir pajusti tikrą gamtos grožį, atminkite, jog čia ypač populiaru stebėti paukščius. Nepraleiskite progos  ir jūs išbandyti šios romantika dvelkiančios pramogos.


keltai i Skrabsteri.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Skrabsterį tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Skrabsterį. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į  Skrabsterį

Kad šiame mieste tikrai yra, ką veikti ir pamatyti, tuo jau turėjote puikią progą įsitikinti ir tai, savaime suprantama, suteiks ypatingo žavesio šiai kelionei. Tačiau dėmesį verta atkreipti dar ir į tai, jog dar daugiau žavesio šiai kelionei suteikia faktas, kad keliausite ypač moderniais bei keliautojų puikiai vertinamais keltais.

Keltas į  Skrabsterį  - viena patogiausių krypčių

Na, o jei vis dar svarstote: verta vykti į šį miestą, ar ne, siūlome jums unikalią galimybę pažinti dar kelis argumentus, kurie neleis abejoti dėl savo pasirinkimo – į Skrabsterį tikrai verta vykti, nes:

  1. Kelionė galite planuoti naudodamiesi internetu, o tai reiškia, jog planavimas tiesiog negali nepavykti;
  2. Bilietus įsigyti galite bet kuriuo sau patogiu metu;
  3. Jei net negalite pagalvoti apie išsiskyrimą su savo mylimais augintiniais, stukite dar vieną nuostabią žinią – jums to daryti tikrai nereikės, kadangi yra sudarytos visos sąlygos keliauti su augintiniais;
  4. Pamirškite ir visus įmanomus bagažo apribojimus – daiktų galite pasiimti tiek, kiek reikia, kadangi bagažui ribų nėra.