LOADING ...

Keltai į Smiltynę

Smiltynė yra Kurčių nerijai priklausanti Klaipėdos miesto dalis, kurios gamta išskirtinė – dalį, esančią prie jūros, supa kopos, o likusi beveik visa Smiltynės dalis yra apaugusi miškais. Smiltynėje – vos apie šimtą vietinių gyventojų, kurie čia gyvena nuolat. Šis kraštas – tai miesto vakarinis pakraštys. Prie Klaipėdos Smiltynė buvo prijungta 1900 metais.


Keltai į Smiltinę.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Smiltynę tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Smiltynę. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Patogi, turininga ir greita kelionė keltu

Jei į Smiltynę keliausite keltu, galite būti tikri, kad kelionė bus patogi, o Smiltynę pasieksite itin operatyviai. Žinoma, nereikėtų į kelionės laiką skaičiuoti sugaišto laiko, laukiant savo kelionės vasaros savaitgaliais. Į Smiltynę plukdantys keltai yra patogūs tiek keliantis be transporto priemonės, tiek su transporto priemone. Kelionė keltu į Smiltynę neprailgs dėl to, kad turėsite unikalią galimybę nevaržomai grožėtis nepaprastais Kuršių nerijos peizažais.

Ką veikti Smiltynėje?

Pats metas sužinoti, ką įdomaus galite pamatyti ir nuveikti Smiltynėje. Na, o veiklos miesto svečiams čia netrūks:

  • Pirmiausia, tai viešėdami Smiltynėje pasimėgaukite gamta ir grynu oru;
  • Jei Smiltynėje lankotės su vaikais, nepraleiskite progos užsukti į delfinariumą – nepamirštami įspūdžiai liks ir vaikams, ir tėveliams;
  • Meno, istorijos gerbėjai turėtų užsukti į „Gamtos“ muziejų, kuriame susipažins su Kuršių nerijos geografine raida, kraštovaizdžio ypatumais, archeologija, augmenija ir gyvūnija. Unikali ekspozicija pristato šio išskirtinio krašto istoriją, senuosius gyvenimo verslus, papročius ir gyvenimo būdo ypatumus.