LOADING ...

Keltai į Sozopolą

Sozopolis – seniausia graikų statyta kolonija prie Juodosios jūros. Tai nedidelis Bulgarijos miestelis. Miestelio istorija prasideda 610 m. pr. Kr., kuomet iš Mileto atkeliavę išeiviai gynybine siena apjuosė seną frakieičų gyvenvietę.

Šiandien, Sozopolis išskirtinis traukos centras dėl čia esančio bažnyčių tinklo. Neveltui vieta vadinama Pagalbos miesto vardu. Jis ilgą laiką buvo tarp dviejų kultūrų – Bizantiškosios ir vakarų. Todėl mieste yra nemažai vienos ir kitos kultūros pėdsakų.  

Sakoma, kad ši vieta yra magiška. Miestas buvo pavadintas saulės, sveikatos ir grožio dievo Apolono garbei. Ir tik praėjus ne vienam šimtmečiui pervadintas. Tačiau išlaikė savo simbolį – inkarą. Menininkų mėgstamas miestas traukia keliautojus dėl siaurų senamiesčio gatvelių, jaukių kavinėlių ir turgelių. Beje, pastaruosiuose galima atrasti Bulgarijos tautosakos ir paveldo šedevrų - tikro lobio. Senamiestį nuo modernios miesto dalies skiria didelis parkas.

Nereikia apsigauti dėl miestelio dydžio. Dėl strategiškai patogios vietos Sozopolis gerai žinomas uostamiestis. Todėl ir Jūs nepraleiskite galimybės pasiplaukioti Ropotamo upe ir pasigrožėti egzotiškais vaizdeliais – ant uolų krantų pastatytais viešbučiais, uolėtais paplūdymiais.

Sakoma, kad Sozopoliui atsispirti negali niekas. Ir tikrai jis nepalieka abejingų. Ši vieta lyg tobulai sukurta atostogauti su šeima. Šalia miesto tyvuliuoja kalnų viršūnės, kitoje pusėje - jūra ir gražiausi Juodosios jūros paplūdimiai.


Keltai i Sozopolą.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Sozopolą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Sozopolą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Sozopolį

Sezono metu reguliariai į Sozopolį plaukia keltai iš Nesebaro ir Pomorjės. Kelionė maršrutu Sozopolis – Nesebaras trunka apie keturiasdešimt minučių. Kompanijos Bulgaria Fast Ferry Ltd laivuose šis laikas pralekia nepastebimai. Telieka mėgautis kiekviena akimirka.

Keltas į Sozopolį – vienas populiariausių maršrutų

Kelto linija Sozopolis – Neseberas yra greitas susisiekimo būdas:

  • Šis maršrutas jungia vienus iš svarbiausių lankytinų miestų Bulgarijoje. Tai vieni seniausių miestų ne tik šalyje, tačiau ir Europos žemyne. Autentiškuose miestuose galima pajusti vietos gyventojų dvasią, pabėgti nuo šurmulio.
  • Kelionė šiuo maršrutu trunka vos keturiasdešimt minučių. Tai greitas būdas pasiekti vienas nuo kito nutolusius lankytinus objektus. Kitu atveju tektų praleisti net kelias valandas automobilyje arba autobuse.
  • Kelionė Bulgarijoje laivais yra vienas ekonomiškiausių pasirinkimų.
  • Keltuose gausu pramogų.
  • Kompanija Bulgaria Fast Ferry siūlo įvairias nuolaidų sistemas. Jos orientuojamos į skirtingas amžiaus grupes.